NĀKOTNE, KURA NAV JĀGAIDA

Nākotne ir ieradusies jaunā KONA Electric veidolā. Kopš tā laišanas tirgū KONA Electric ir veikti eksterjera uzlabojumi, padarot automobili uz ceļa vēl izteiksmīgāku. Turklāt tas lepojas ar 484 km (kombinētu) nobraucamo attālumu un līdz pat 660 km pilsētā* ar vienu uzlādes reizi un ir aprīkots ar plašu drošības, savienojamības un ērtību funkciju klāstu, kas palīdzēs jums gūt no savas nākotnes pēc iespējas vairāk.
* Minētie attālumi norādīti 64 kWh akumulatora versijai saskaņā ar WLTP ciklu. Nobraucamais attālums var atšķirties atkarībā no ceļa stāvokļa, braukšanas stila un temperatūras.

 

 

KONA modeļi

Līdzās pilnībā elektriskajai versijai jaunais KONA ir pieejams arī ar citiem elektrificētiem spēka pārvadiem. Un, ja vēlaties ko sportiskāku, varat izvēlēties dinamisko N Line trim*, ko iedvesmojis motosports, vai KONA N sporta modeli ar maksimālo jaudu 280 ZS.
Atklājiet vairāk >
* Pieejams ar 1,6 litru T-GDI benzīna dzinēju.

 

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

EKSTERJERS


ELEGANTAS FORMAS PILSĒTAS APVIDUS AUTO

Jaunā KONA Electric unikāli pārliecinātais dizains ir ieguvis vēl plūstošāku, sportiskāku izskatu, vienlaikus saglabājot tā uz piedzīvojumiem kāro pilsētas apvidus automobiļa noskaņu. Jaunie, ekskluzīvie 17’’ vieglmetāla diski kombinācijā ar Michelin Primacy riepām ir optimizēti aerodinamikas vajadzībām, mākslinieciski apvienojot efektivitāti un stilu.

Plūstošs, aerodinamisks dizains

Skaidrās, plūstošās priekšpuses līnijas nelīdzinās nekam citam. Unikālais, slēptais režģis nosaka toni, pārejot gludās līnijās, kas nodrošina optimālu aerodinamiku.

Gludā aerodinamiskā dizaina tēma turpinās arī jaunajā aizmugures buferī un kartera aizsargā, ko izceļ šauri LED lukturi* ar dinamisku, jaunu izskatu.
* Nav pieejami modelim Fresh.

 

INTERJERS


ELEGANTS HIGH-TECH INTERJERS

KONA Electric ir plašs, piemērots dažādiem apstākļiem un netaupa uz vietas rēķina – tajā sajutīsiet tādu plašumu, ko parasti negaida no elektroauto. Tāpēc iekārtojieties ērti, te būs gana daudz vietas pieciem pieaugušajiem. Arī uzmanība, kas pievērsta detaļām, padara jauno KONA īpašu. Atklājiet izcilu komforta līmeni, ko sniedz augstas kvalitātes materiāli, atstājot estētisku un izsmalcinātu iespaidu.

 

 

Black – viens tonis

Sēdekļiem ar melnu auduma apdari ir industriāla stila raksts, kas akcentē auduma smalkumu un apdares līnijas. Auduma un ādas kombinācijā* saskatāms ģeometrisks raksts, kas pievērsīs uzmanību. Ir pieejama arī versija ar pilnu perforētas ādas apdari**.
* Standarta komplektācijā modelim Style, nav pieejama citiem modeļiem.
** Papildaprīkojums tikai modelim Style.


 

 

Grey – divu toņu

KONA Electric ir pieejams arī ar pelēku divu toņu interjeru, kur sēdekļu apdarei izmantota auduma un ādas kombinācija* vai tikai āda**.
* Papildaprīkojums modelim Style bez papildu maksas, nav pieejams citiem modeļiem.
** Papildaprīkojums tikai modelim Style.


 

 

10,25 collu digitālais mērinstrumentu panelis

Labajā pusē esošajā displejā tiek parādīta elektriskās spēka piedziņas informācija, piemēram, pašreizējais akumulatora uzlādes stāvoklis, kā arī pašreizējais enerģijas izmantošanas līmenis. Displeja krāsu shēma mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Izvēlieties Comfort, Eco vai Sport modeli. Ja vēlaties ko mainīt, papildus ir pieejams Cube interfeisa dizains.

lektroniska ātrumu pārslēgšana un stāvbremze

Pārslēdzieties starp braukšanas, neitrālo, atpakaļgaitas un stāvēšanas režīmu, vienkārši nospiežot pogas, kas ir ērti uzstādītas centrālajā konsolē. Tur ir atrodama arī elektroniskā stāvbremze. Tā ir ērta un vienkārši lietojama, turklāt rada papildu vietu salonā.

 

Automātiska klimata kontroles sistēma

Iestatiet atsevišķus temperatūras iestatījumus vadītājam un blakussēdētājam vai arī deaktivizējiet blakussēdētāja zonu, lai taupītu akumulatora jaudu, kad braucat viens(-a).

Apsildīti un ventilēti sēdekļi

KONA Electric pamataprīkojumā ietilpst gan priekšējo, gan aizmugures sēdekļu apsilde. Tā jūs ziemā sasildīs. Modelim Style ar ādas sēdekļu apdari pieejama sēdekļu ventilācija, kas vasarā jūs atvēsinās.

 

Atpakaļskata monitors

Šī standarta funkcija nodrošina labāku redzamību gan novietojot automašīnu stāvēšanai, gan braucot. Nospiežot pogu, aizmugures skata monitors centrālajā skārienekrānā precīzi parāda to, kas notiek aizmugurē, pat braukšanas laikā.

Vējstikla displejs

Mūsu vējstikla displejs*, kas nodrošina lielisku redzamību, palīdzēs jums vadīt automobili droši, parādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus tieši jūsu acu augstumā.
* Pieejams tikai modelim Style.

 

VEIKTSPĒJA


LIELA JAUDA. IZCILA KILOMETRĀŽA. AIZRAUJOŠS PAĀTRINĀJUMS

Zibens ātrumā ar pilnu gaitu uz priekšu, pateicoties 395 Nm griezes momentam, ko nodrošina pilnībā elektriskais spēka pārvads, – šis sportiskais pilsētas apvidus auto uzņem ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 7,9 sekundēs. Pieejams ar divām spēka pārvada versijām: 39,2 kWh akumulators (nobraucamais attālums – 305 km*) vai 64 kWh versija (nobraucamais attālums – 484 km)*.

* 305 km maksimālais nobraucamais attālums 39,2 kWh akumulatora versijai saskaņā ar WLTP ciklu. 484 km maksimālais nobraucamais attālums 64 kWh akumulatora versijai saskaņā ar WLTP ciklu. Nobraucamais attālums var atšķirties atkarībā no ceļa stāvokļa, braukšanas stila un temperatūras.

* Skaitļi attiecas uz 64 kWh akumulatora versiju. KONA Electric kombinētais braukšanas attālums ir 484 km. Visi skaitļi atbilst WLTP (pasaules saskaņotās vieglo transportlīdzekļu pārbaudes procedūras) noteikumiem, atbilstoši kuriem mēra Eiropā ekspluatēto vieglo transportlīdzekļu degvielas un enerģijas patēriņu, braukšanas attālumu un izmešus.** Līdz 80% uzlādes stāvoklis, ja uzlādi veic 100 kW DC (līdzstrāvas) uzlādes stacijā.

 

 

Litija jonu polimēra akumulators

Salīdzinot ar parastiem akumulatoriem, KONA Electric litija jonu polimēra akumulatoram ir zemāka atmiņas jutība un izcila uzlādes efektivitāte.

 

Elektromotors

64 kWh akumulators ir apvienots ar elektromotoru, kurš nodrošina 204 ZS (150 kW) jaudu. Komplektā ar 39,2 kWh akumulatoru iekļauts elektromotors, kurš nodrošina 136 ZS (100 kW) jaudu.

 

Vieda tehnoloģija inteliģentai braukšanai

Palieliniet nobraucamo attālumu līdz maksimumam, izmantojot KONA Electric rekuperatīvās bremzēšanas sistēmas, kas sniedz jums iespēju uzlādēt akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobiļa gaitu.

 

 

Regulējama rekuperatīvā bremzēšana

Bremzēšana ir optimizēta, lai maksimāli izmantotu rekuperatīvās bremzēšanas sistēmu un attiecīgi palīdzētu KONA Electric uzturēt drošu uzlādes stāvokli. Vadītājs var viegli regulēt rekuperatīvās bremzēšanas līmeni, izmantojot pārslēgšanas lāpstiņas aiz stūres.

 

1 pārslēgšanas lāpstiņas režīms

Ar pārslēgšanas lāpstiņu ir iespējams arī aktīvi bremzēt automobili. Jums tikai jāpavelk un jāpietur pārslēgšanas lāpstiņa kreisajā pusē. Šādā veidā jūs varat palēnināt automobiļa gaitu līdz pilnīgai apturēšanai, nepiespiežot tradicionālo bremžu pedāli.

 

Vieda rekuperatīvā bremzēšana

Viedā rekuperatīvās bremzēšanas sistēma izmanto iebūvēto radara sensoru, lai automātiski kontrolētu rekuperatīvās bremzēšanas līmeni, reaģējot uz priekšā esošo satiksmi. Turklāt sistēma nosaka, vai KONA Electric brauc kalnup vai lejā no kalna, un attiecīgi pielāgojas.

 

ELEKTRISKO AUTOMAŠĪNU UZLĀDE


NAKTS LAIKĀ UZLĀDĒJIET PILNĪBĀ VAI PAPILDINIET PĀRVIETOJOTIES

Atkarībā no elektrotīkla pieslēguma mājās vai jums pieejamā publiskās uzlādes stacijas veida, jaunais KONA Electric piedāvā dažādas iespējas un spraudņu tipus uzlādei.

 

 

Mājas uzlādes stacija / maiņstrāvas (AC) uzlādes stacija

Atkarībā no elektrotīkla pieslēguma mājās vai jums pieejamā publiskās uzlādes stacijas veida jums ir vairākas uzlādes iespējas, tostarp mājas uzlādes stacija vai AC uzlādes stacija.
* Pieejams kā papildaprīkojums.

 

ICCB kabelis standarta mājsaimniecības rozetēm

Varat arī izveidot savienojumu ar parasto mājsaimniecības kontaktligzdu, izmantojot ICCB kabeli. KONA Electric ir aprīkots ar iebūvētu 10,5 kW (trīsfāžu) vai 7,2 kW (vienfāzes) lādētāju, kas maiņstrāvu no sienas kontaktligzdas pārveido līdzstrāvā, kas uzlādē automobiļa akumulatoru.

 

Uzlādes kabelis AC uzlādes stacijām

Ar uzlādes kabeli* KONA Electric var savienot ar publiskajiem AC uzlādes punktiem. Šo kabeli var arī izmantot, lai savienotu automobili ar mājas uzlādes staciju.
* Pieejams kā papildaprīkojums.

 

 

Programmējama uzlāde

KONA Electric uzlabotā akumulatora pārvaldības sistēma ļauj jums pilnībā noteikt, kad un kā vēlaties automobili uzlādēt. Izvēlieties laiku, kas vislabāk atbilst jūsu dienas plānojumam un budžetam, un skaidri redziet, cik ilgi vēl turpināsies uzlāde. Šo iespēju iespējams aktivizēt automobilī vai izmantojot Bluelink lietotni jūsu telefonā.

 

SAVIENOJAMĪBA


NEVAINOJAMA SAVIENOJAMĪBA UN UZLABOTS KOMFORTS

KONA Electric tagad ir pieejams ar Bluelink lietotni*, lai jūs varētu attālināti paveikt visu, sākot no durvju aizslēgšanas un akumulatora uzlādes līmeņa pārbaudes, vai pat jebkurā laikā ieslēgt automobiļa priekšapsildi. Līdz ar 10,25* collu lielo ekrāna navigācijas sistēmu iegūsiet arī piecu gadu bezmaksas pieeju Hyundai Live pakalpojumiem.
* Papildaprīkojums modeļiem Fresh un Comfort. Standarta aprīkojums modelim Style.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

10,25 collu navigācijas skārienekrāns*

10,25 collu skārienekrāns atbalsta Apple CarPlay™ un Android Auto™ lietotnes, lai jūs varētu pievienot savu tālruni un izmantot tālruņa funkcijas tieši lielajā skārienekrānā.
* Papildaprīkojums modeļiem Fresh un Comfort. Standarta aprīkojums modelim Style.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs*

Ērti novietots bezvadu viedtālruņa lādētāja paliktnis nodrošina ātru un ērtu viedtālruņa uzlādi ierīcēm, kurās ir iespējots Qi standarts.
* Nav pieejami modelim Fresh. * Standarta aprīkojums modeļiem Comfort un Style.

 

Krell augstākās klases skaņas sistēma

Esiet tiešsaistē pilsētā vai pārejiet bezsaistē, braucot bezceļu apvidos un uzgrieziet mūziku maksimāli skaļi. KRELL augstākās klases skaņas sistēma nodrošina koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu.
* Papildaprīkojums modeļiem Fresh un Comfort. Standarta aprīkojums modelim Style.

eCall pastiprinātai drošībai

Automātiska palīdzība, iekļūstot satiksmes negadījumā, kad ir nostrādājuši drošības spilveni. Vai arī jebkurā laikā, 365 dienas gadā, varat nospiest SOS pogu, lai saņemtu palīdzību ārkārtas situācijā.

 

DROŠĪBA


UZLABOTA DROŠIBA

Izmantojot Hyundai SmartSense, mūsu modernās uzlabotās vadītāja palīgsistēmas, jūs iegūstat jaunākās drošības un autovadīšanas palīdzības funkcijas, kas sniegs papildu sirdsmieru.

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.
* Papildaprīkojums modelim Comfort, standartaprīkojums modelim Style.

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.
* Papildaprīkojums modelim Comfort, standartaprīkojums modelim Style.

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju*

Vairāk drošības, mazāk stresa. Ietur nemainīgu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot braukšanas ātrumu noteiktā ātruma ierobežojuma ietvaros. Ar Stop & Go satiksmē tiek uzturēts noteikts attālums.
* Standarta aprīkojums modeļiem Comfort un Style.

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais KONA Electric ir aprīkots ar joslas ievērošanas palīgsistēmu. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 200 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma*

Atpazīst ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reāllaikā gan navigācijas sistēmas displejā, gan mērinstrumentu blokā.
* Papildaprīkojums modeļiem Fresh un Comfort, standartaprīkojums modelim Style.

 

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija