TEV PIESTĀV

Jaunajam i20 ir satriecošs dizains un agresīvi stila elementi, kuriem iedvesma rasta Hyundai N veiktspējas klāstā. Turklāt tas ir pilnībā aprīkots ar inovatīvām drošības un savā klasē labākajām savienojamības funkcijām.

Drošībai gatavs. Savienojamībai gatavs. Cilvēkam gatavs

 

EKSTERJERS


AR STILU IEŅEMIET GALVENO VIETU CITU REDZES LAUKĀ

Jaunais elegantais un satriecošais i20 saviļņo savu segmentu ar jauno jutekliski sportisko dizainu. Platāks, garāks un ar zemāku jumtu nekā tā priekštecim – tam iedvesma ir rasta Hyundai jutekliskā sportiskuma dizaina filozofijā, kas ir harmoniska enerģisku proporciju, stila un tehnoloģiju kombinācija.

Plašos pilnizmēra LED priekšējos lukturus dinamiski izceļ izteiktie dienas gaitas lukturi, kas vizuāli savienojas ar aizmuguri, nodrošinot unikālu izskatu. Izteikto iekšējo buferi ietver izvirzītas gaisa ieplūdes atveres, un drosmīga izskata režģa dizains rada spēcīgu pirmo iespaidu.

Jaunā dizaina aizmugurējais buferis izceļ jaunā i20 dinamisko izskatu, radot sportisku iespaidu no jebkura skatpunkta. Plūstošie z formas LED kombinētie lukturi vizuāli izplešas pāri bagāžas nodalījuma vākam un, apvienojot aizmugurējos lukturus, piešķir patiesi unikālu izskatu.

 

Divtoņu jumts

Pielāgojiet izskatu ar papildu divtoņu stila izvēles iespēju – jumtu fantoma melnā krāsā. Izveidojiet automobili, kas ideāli atbilst jūsu gaumei.

17 collu vieglmetāla diski*

Dodieties ceļā ar stilu, pateicoties jaunā dizaina 17 collu vieglmetāla diskiem, kas vēl vairāk pastiprina automobiļa dominējošo stāju uz ceļa.
* Papildaprīkojums.

 

INTERJERS


AUGSTAS KVALITĀTES, AUGSTU TEHNOLOĢIJU SALONS

Hyundai dizaineri ir izveidojuši pavisam jaunu izskatu, kurā izmantota plaša klāsta inovatīvā estētika un tehniskie risinājumi, lai radītu vieglu, modernu gaisotni. Durvis elegantā un jutekliskā veidā, kas aizgūts no dabā sastopamām formām, ieskauj mērinstrumentu paneli. Durvju tēls ideāli pieskaņojas mērinstrumentu paneļa daļai, un LED noskaņojuma gaismekļi rada neuzkrītošu, bet izsmalcinātu zilu apgaismojumu vadītāja nodalījumā.

 

Īsts skaistums plūst no iekšienes

Jaunā i20 salons ir pilnībā pārveidots, un tam ir trīs sēdekļu dizaina iespējas.

 

MELNA MONHROMA

Nezūdoša klasika: vienkārši, bet eleganti un stilīgi – labākā izvēle tiem, kas priekšroku dod neuzkrītošam salonam.

MELNA UN PELĒKA

Melnās un pelēkās krāsas shēma ietver izceltas nošuves, kas jaunā i20 iekšpusē ļauj saskatīt sportiskuma pazīmes.

LAIMA ZAĻA

Košās, bet neuzkrītošās laima zaļās krāsas izvēles nošuves patiesi izceļ jaunā i20 dinamisko raksturu.

 

10,25 collu skārienekrāns

10,25 collu skārienekrāns* nodrošina ērtu piekļuvi automobiļa funkcijām, informācijai un izklaidei, navigācijas sistēmai un viedtālruņa lietotnēm.
* Papildaprīkojums modelim Comfort. Standarta aprīkojums modelim Style.

 

LED interjera apgaismojums

Braucieni naktī vienmēr ir īpaši. Neuzkrītošais, īpaši pielāgotais salona LED apgaismojums brauciena laikā nodrošina patīkamu izgaismojumu.
Standarta funkcija modelim Style.

Jaunais 10,25 collu mērinstrumentu panelis un trīs braukšanas režīmi.*

10,25 collu digitālais mērinstrumentu panelis parāda būtisku informāciju par braukšanu tieši tur, kur to vēlaties redzēt. Jūs varat digitāli attēlot savu ātrumu, enerģijas plūsmu (tikai hibrīdiem) vai aktīvās SmartSense funkcijas. Atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma (Normal, Eco, Sport) digitālais mērinstrumentu panelis maina krāsu un grafiku.
* Pieejams modeļiem Comfort un Style.

 

VEIKTSPĒJA


VAIRĀK SPĒKA PĀRVADA IZVĒĻU. VAIRĀK EFEKTIVITĀTES

Izvēlieties kādu no trim unikālām dzinēja konfigurācijām. Klāsta priekšgalā ir trīs cilindru 1,0 T-GDi benzīna dzinējs (120 ZS) ar 48 voltu daļēja hibrīda sistēmu – izstrādāts, lai jaunā i20 sportisko personību nogādātu uz ceļa. Tas palīdz nodrošināt par 3–4 % mazāku degvielas patēriņu un CO2 izmešu līmeni. Tas ir pieejams ar 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu. Pieejams arī 1,0 T-GDi benzīna dzinējs (100 ZS) ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu un 1,2 MPI benzīna dzinējs (84 ZS) ar 5 pakāpju manuālo ātrumkārbu.

 

Enerģijas reģenerācijas sistēma

Tukšgaitas Stop & Go, ģeneratora pārvaldības sistēma un zemas rites pretestības riepas papildina mūsu enerģijas reģenerācijas sistēma. Kad automobilis kustas ar ieslēgtu pārnesumu, bet ar aizvērtu droseli, dzinēja bremzēšanas efekts ģenerē kinētisko enerģiju, kas tiek pārveidota elektrībā un uzglabāta akumulatorā. Tādējādi tiek mazināts gan degvielas patēriņš, gan emisiju līmenis.

 

Jaunais 48 V daļējā hibrīda spēka pārvads

Ietaupiet degvielu un samaziniet emisiju līmeni ar i20, pateicoties 48 V daļējā hibrīda sistēmai. Tā atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu, veicot paātrināšanu.

 

KOMFORTABLS STARTS

Tas ir īpaši noderīgs pilsētas satiksmē. Tas atbalsta ātrāku un vienmērīgāku motora iedarbināšanu ar papildu griezes momentu, izmantojot enerģiju no 48 V akumulatora.

PAĀTRINĀJUMS

Paātrinājumā startera ģenerators atbalsta motoru ar 4 – 10 kW jaudu. Kad ir sasniegts vajadzīgais ātrums, sistēma pāriet uz neitrālu režīmu, nedodot enerģiju. Tā rezultātā var samazināt CO2 emisijas un degvielas patēriņu.

VIENMĒRĪGA BRAUKŠANA

Ja ātrums ir nemainīgs, sistēma ir vai nu darbojas tukšgaitā, vai strādā kā ģenerators, kas uzlādē 48 V akumulatoru, atkarībā no akumulatora uzlādes stāvokļa.

REĢENERĀCIJA

Aktīvās bremzēšanas vai pārsniegšanas fāzēs rotējošā kloķvārpsta darbina startera ģeneratoru, kas pēc tam atgūst maksimālo jaudu no 10 līdz 12 kW. Ģenerators pārvērš kinētisko bremzēšanas enerģiju elektrībā un atkal ievada 48 V akumulatorā.

PAGARINĀTS SĀKUMS-APSTĀŠANĀS

Kustoties ar mazu ātrumu, start-stop funkcija tiek aktivizēta, sasniedzot ātrumu 30 km/h. Palēninājumā starp 30 un 0 km/h un atlaižot sajūgu, motors tiek pilnībā izslēgts.

 

 

SAVIENOJAMĪBA


SAVIENOJIET AR SAVU JAUNO i20

Ar lietotni Bluelink®* tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt savu i20 attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots. Lietotne jums nosūtīs arī brīdinājumu, ja kāds mēģinās ielauzties. Ja jūs vēlaties uzzināt, vai riepu spiediens ir atbilstošs un bremžu sistēma ir darba kārtībā, lietotne jums paziņos arī šādu informāciju.

Hyundai Live pakalpojumu* abonementā ir iekļauta satiksmes informācija, degvielas staciju atrašanās vietu informācija, kā arī informācija par laikapstākļiem.
* Papildaprīkojums modeļiem Comfort un Style.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

10,25 collu skārienekrāns*

Jaunais i20 sniedz inovatīvas tehnoloģijas dzīves atvieglošanai. Tā papildu 10,25 collu skārienekrānā ietvertas 3D navigācijas, mediju un savienojamības funkcijas.
* Papildaprīkojums modeļiem Comfort un Style, standarta aprīkojums modelim Style.

8 collu skārienekrāns*

8 collu skārienekrāns ir aprīkots arī ar bezvadu viedtālruņa spoguļošanu, kas ļauj viegli savienot un attēlot viedtālruni, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto.
* Standarta aprīkojums modeļiem Comfort un Style.

 

Augstākās klases Bose® skaņas sistēma*

Baudiet lielisku audio pieredzi ar jaunā i20 augstvērtīgo Bose® skaņas sistēmu. Tās astoņi skaļruņi, tai skaitā zemo frekvenču skaļrunis, ir izstrādāti tā, lai atbilstu automobiļa sportiskajam stilam, un skaņa sniedz tikpat dinamisku pieredzi kā pati braukšana ar jauno i20.
* Pieejams tikai ar Navigācijas aprīkojuma komplektu modelim Style.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs*

Izbaudiet bezvadu mobilā tālruņa savienojamību – iekļauta bezvadu uzlāde visiem skārienekrāniem un bezvadu spoguļošana 8 collu skārienekrānam.
* Standarta aprīkojums modeļiem Comfort un Style.

 

DROŠĪBA


Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – jaunais i20 piedāvā visaptverošāko aktīvās drošības tehnoloģiju komplektāciju savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu. Šī segmenta automobiļiem daudzas no pieejamajām funkcijām ir negaidīts jaunums.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais i20 ir pirmais modelis ar Joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa automaģistrāli vai pilsētas ielām.
* Pieejams modelim Comfort ar inteliģentā kruīza komplektu un modelim Style ar drošības komplektu.

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.
* Pieejams modelim Style ar drošības komplektu.

 

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija ir standarta aprīkojums jaunajam i20 hečbekam. Tā izmanto priekšējo kameru, lai, braucot pa pilsētu, vadītāju brīdinātu, kad priekšā esošais transportlīdzeklis iziet no dīkstāves, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

Inteliģentā kruīza kontrole, kas balstīta uz navigāciju*

Tā izmanto modernāko navigācijas sistēmu, lai paredzētu ceļa pagriezienus, braucot pa taisniem ceļiem vai lielceļu, un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai.
* Papildaprīkojums.

Novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma – atpakaļgaita*

Šī sistēma jums sniedz papildu pārliecību, kad atpakaļgaitā manevrējat ar jauno i20 šaurās stāvvietās. Kad sistēma konstatē sadursmes risku, tā automātiski iedarbina bremzes.
* Pieejams modelim Style ar navigācijas aprīkojuma komplektu.

INTELIĢENTĀ ĀTRUMA IEROBEŽOJUMA PALĪGSISTĒMA

Ja tiek pārsniegts ātruma ierobežojums, vadītājs tiek informēts ar vizuāliem un skaņas brīdinājumiem. Apvienojot ar manuālo ātruma ierobežotāju, tā var automātiski pielāgot automobiļa ātrumu.

AKLĀS ZONAS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls, un tā bremzēs, lai novērstu sadursmi.
* Pieejams modelim Style ar drošības komplektu.

FRONTĀLĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA

Šī ir i20 standarta funkcija, uztverot ceļu priekšā ar radaru un kameru, – sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju vai velosipēdu.*
* Šī funkcija, kurā ir iekļauti brīdinājumi par velosipēdiem ir pieejama modelim Style, kas aprīkots ar drošības komplektu.

 

N LINE


i20 N LINE – VEIKTSPĒJAS DIZAINS AR SPORTISKU ESTĒTIKU

Lieciet visiem atskatīties, izvēloties jauno i20 N Line: ar veiktspējas iedvesmotu interjeru un drosmīgiem eksterjera dizaina uzlabojumiem tas ir dinamiska sportiskuma apliecinājums, kas neliek samierināties ar kompromisiem attiecībā uz drošību vai efektivitāti.

 

Trases iedvesmota priekšpuse

Jaunā i20 N Line priekšējā bufera dizainā ietverta ekskluzīva pelēka raksturīga līnija zem teksturēta radiatora režģa.

 

Enerģiska aizmugures piedziņa

Jaunā i20 N Line veiktspējas stils sniedzas līdz pat aizmugurei, kur slīpās līnijas ir saskaņotas ar hromētu dubulto, trokšņus slāpējošu izpūtēju.

 

N Line modeļa emblēma

Ikoniskā N Line modeļa emblēma, kas novietota tieši uz priekšējā režģa, izceļ modeļa drosmīgo izskatu.

 

Stilīgi divu toņu riteņi

17 collu vieglmetāla diski ir izstrādāti divu toņu apdarē, kas raisa dziļuma un kustības sajūtu.

 

Izteiksmīgs un patiesi saviļņojošs

Izbaudiet atmosfēru ar izteiktu autosporta sajūtu – jaunajam i20 N Line ir raksturīgas tīras līnijas, metāla detaļas un ekskluzīvi sarkanas krāsas akcenti visā interjerā.

 

Izteiksmīga N Line pārnesumu pārslēgšanas svira

N Line 7 ātrumu DCT (Dual Clutch Transmission) pārnesumu pārslēgam ir īpaši konstruēta svira ar akcentējošām šuvēm un sarkaniem ieliktņiem.

 

Vieglmetāla pedāļi

Šie pedāļi ne tikai izskatās dinamiski, bet arī nodrošina braukšanas pārliecību ar pretslīdes gumijas uzliktņiem.

 

Uzlabota reaģētspēja un efektivitāte

i20 N Line nodrošina lielu jaudu, nemazinot efektivitāti. Trīs cilindru 998cc Turbo GDI motors ir īpaši konstruēts uzlabotai braukšanas pieredzei, kas atbilst N Line individualitātei. Ar 120 ZS un mūsu jauno 48v vieglo hibrīdtehnoloģiju šī nelielā spēkstacija nodrošina labāku motora reaģēšanu un vēl spēcīgāku izplūdes skaņu.

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija