TIEM, KAS PASAKA DAUDZ BEZ VĀRDIEM

Ar savu slaido siluetu un graciozi veidoto jumta līniju i30 Fastback vienmēr ir bijis eleganti skaists. Tagad tas ir papildināts ar jauniem, drosmīgiem dizaina elementiem un plašu viedo tehnoloģiju klāstu, piemēram, jaunākajām drošības funkcijām, Bluelink® telemātiku* ar iOS / Android mobilo lietotni un lielu jaunu 10,25 collu skārienekrānu – tas ir skaistāks nekā jebkad agrāk.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style un N Line modelī.

 

EKSTERJERS


IEKŠPUSĒ – IZSMALCINĀTĪBA. ĀRPUSĒ – SKAISTUMS

Jau kopš tā pirmsākumiem Hyundai i30 Fastback piesaista uzmanību kā neviens cits šīs klases automobilis. Pateicoties slaidajam siluetam un graciozi veidotajai jumta līnijai, i30 Fastback vienmēr ir bijis patiesi eleganti skaists.

Ikonisko i30 Fastback siluetu un jumta līniju akcentē tā jaunais atšķirīgais priekšējās daļas dizains, jaunās LED gaismas un trīs jaunas virsbūves krāsas. Tika pārveidoti 16 collu un 17 collu vieglmetāla diski, savukārt 18 collu diski ir tikpat iespaidīgi kā iepriekš.

Dinamisko profilu izceļ gludā akcentejošā līnija, kas eleganti stiepjas no LED galvenajiem lukturiem līdz aizmugurējiem LED* kombinētajiem lukturiem.
* Pieejams Style un N Line modeļiem.
 

INTERJERS


IEVĒROJAMA ELEGANCE

Hyundai i30 Fastback jaunās greznās sēdekļu apdares iespējas, individuālākas krāsu izvēles un jaunākās multivides tehnoloģijas padara jūsu braukšanas pieredzi unikālu. Izbaudiet šajā klasē nepārspējamāko plašumu un labsajūtu.

 

Jaunu krāsu un materiālu sēdekļu apdare

Lai paustu jūsu individualitāti, ir pievienotas trīs jaunas interjera krāsas: Pewter Gray, Ebony Brown un Moss Gray. Sēdekļiem var izvēlēties auduma, ādas vai kombinētu materiālu apdari. Plaši atveramā, nolokāmā un bīdāmā stikla jumta lūka palielina Fastback atvērto un gaisīgo atmosfēru.*
* Papildaprīkojums Style un N Line modeļiem.

 

JAUNS 7 COLLU DIGITĀLAIS MĒRINSTRUMENTU PANELIS

Digitālais 7 collu mērinstrumentu panelis*, kas atrodas automobiļa priekšpuses centrālajā daļā, parāda būtisku informāciju par braukšanu. Jūs varat digitāli attēlot savu ātrumu, enerģijas plūsmu (tikai hibrīdiem), navigācijas informāciju vai aktīvās SmartSense funkcijas.
* Pieejams Style un N Line modeļiem.

TRĪS BRAUKŠANAS REŽĪMI

Atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma* digitālā kopa maina krāsu un grafiku. Kā redzams attēlā, Normal režīmam atbilst zila krāsa, Eco – zaļa un Sporta režīmam – oranža.
* Pieejams Comfort, Style un N Line 7-DCT modeļiem.

LIELĀKS SKĀRIENEKRĀNS

10,25 collu skārienekrāns* nodrošina ērtu piekļuvi automobiļa funkcijām, informācijai un izklaidei, kā arī navigācijas sistēmai un viedtālruņa lietotnēm.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style un N Line modelī.

 

VEIKTSPĒJA


DINAMISKA BRAUKŠANA AR TURBOKOMPRESORU

i30 Fastback balstiekārta ir pazemināta, lai iegūtu zemāku izskatu un uzlabotu vadāmību. Dzinējs ar turbokompresoru uzlabo gan veiktspēju, gan efektivitāti. Hyundai i30 Fastback ir jauns 1,5 litru T-GDi dzinējs ar daļēju 48 V hibrīdtehnoloģiju. Dzinējs ir pieejams ar 7 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu (DCT). Maksimālā jauda: 159 ZS. Maksimālais griezes moments: 253 Nm.

7 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārba

7 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārba apvieno manuālās pārnesumkārbas degvielas patēriņa efektivitāti un braukšanas prieku ar automātiskās pārnesumkārbas nodrošinātajām ērtībām.

 

48 V daļēja hibrīda sistēma

48 V daļēja hibrīda spēka pārvada sistēma atbalsta iekšdedzes motoru, pielāgojot elektrisko jaudu atkarībā no braukšanas posma. Uzziniet vairāk par šo novatorisko degvielas taupīšanas sistēmu.

KOMFORTABLS STARTS

Tas ir īpaši noderīgs pilsētas satiksmē. Izmantojot 48 V akumulatora enerģiju, tiek nodrošināta ātrāka un vienmērīgāka motora iedarbināšana, kā arī palielināts griezes moments.

PAĀTRINĀJUMS

Paātrinājumā startera ģenerators atbalsta motoru ar 4 līdz 10 kW jaudu. Kad ir sasniegts vajadzīgais ātrums, sistēma pāriet uz neitrālu režīmu, nepiegādājot enerģiju. Tā rezultātā var samazināt CO2 emisijas un degvielas patēriņu.

UZLĀDE BRAUKŠANAS LAIKĀ

Braucot ar nemainīgu ātrumu, sistēma strādā vai nu tukšgaitā, vai darbojas kā ģenerators, kas uzlādē 48 V akumulatoru, atkarībā no akumulatora uzlādes stāvokļa.

REĢENERĀCIJA

Aktīvās bremzēšanas vai apsteigšanas fāzē rotējošā kloķvārpsta darbina startera ģeneratoru, kas pēc tam atgūst maksimālo jaudu no 10 līdz 12 kW. Ģenerators pārvērš kinētisko bremzēšanas enerģiju elektrībā un atkal ievada 48 V akumulatorā.

PLAŠĀKS START-STOP DIAPAZONS

Kustoties ar mazu ātrumu, start-stop funkcija tiek aktivizēta, ja automobilis sasniedz ātrumu 30 km/h. Palēninājumā starp 30 un 0 km/h, atlaižot sajūgu, motors tiek pilnībā izslēgts.

 

 

SAVIENOJAMĪBA


SAVIENOJIET SAVU TĀLRUNI, AUTOMOBILI UN SEVI

Ar lietotni Bluelink®* jūs varat ar tālruni attālināti aizslēgt un atslēgt i30 Fastback vai atrast savu automobili, ja neatceraties, kur tieši tas ir novietots. Lietotne jums nosūtīs arī brīdinājumu, ja kāds mēģinās ielauzties. Ja jūs vēlaties zināt, vai riepu spiediens ir atbilstošs un bremžu sistēma ir darba kārtībā, lietotne jums paziņos arī šādu informāciju.

Hyundai Live pakalpojumu* abonementā ir iekļauta satiksmes informācija, reāllaika atjauninājumi par stāvvietām, degvielas uzpildes staciju atrašanās vietu informācija, kā arī informācija par laikapstākļiem.

* Standartaprīkojums Style un N Line modeļiem, papildaprīkojums Comfort modelim.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

Apple CarPlay™ un Android Auto™*

i30 Fastback ir saderīgs ar Apple CarPlay™ un Android Auto™, lai jūs varētu pieslēgt viedtālruni un skatīt iecienītās lietotnes lielajā skārienekrānā.
* Apple CarPlay™ un Android Auto™ ir papildu aprīkojums Fresh modelim. Standartaprīkojums Comfort, Style un N Line modeļiem.

 

DROŠĪBA


Hyundai SmartSense

Mūsu moderno, progresīvo vadītāja palīgsistēmu uzlabotā Hyundai SmartSense pakotne tagad ir pilnībā integrēta jaunajā i30 Fastback, sniedzot drošību jums un mieru jūsu mīļajiem.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais i30 Fastback ir pirmais modelis ar Joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.
* Pieejams Style un N Line modeļiem.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Šī ir i30 Fastback standarta funkcija, kas ar sensoru un kameru palīdzību uztver ceļu automobiļa priekšā un automātiski bremzē, ja konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu gājēju.

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, būs dzirdams skaņas brīdinājuma signāls.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma brīdina autovadītāju par automobiļiem, kas tuvojas no sāniem.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

 

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija braukšanai pilsētā brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis atsāk kustību, piemēram, stāvot pie luksofora vai sastrēgumā.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

 

Viegla novietošana stāvvietā

Kad ir ieslēgta atpakaļgaita, atpakaļskata kamera sāk darboties, lai ekrānā jūs redzētu, kurp dodaties. Ultaskaņas sensori uz priekšējā un aizmugurējā bufera nosūta vadītājam skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus, ja tiek konstatēti šķēršļi.

* Atpakaļskata monitors ir papildu aprīkojums Fresh modelim, standarta – Comfort, Style un N Line modeļiem. Aizmugurējā stāvvietā novietošanas palīgsistēma ir standarta funkcija Comfort, Style un N Line modeļiem. Priekšējā stāvvietā novietošanas palīgsistēma ir pieejama Style un N Line modeļiem.


N LINE


i30 FASTBACK N LINE – SPORTISKĀKS IZSKATS, DINAMISKĀKS BRAUCIENS

Padariet i30 Fastback braukšanas pieredzi vēl aizraujošāku! Atjauninātā i30 Fastback N Line iedvesmojošais dizains ir papildināts ar vēl izteiktākām autosporta iezīmēm.

Eksterjers, kas izceļas

Jaunajam i30 Fastback N Line ir raksturīga gluda, slīpa jumta līnija un zemāka, stabilāka stāja – jaunā N Line i30 Fastback iedvesmojošais dizains ir papildināts ar vēl izteiktākām autosporta iezīmēm. Ikoniskā priekšpuse ir atjaunota, lai iegūtu vēl sportiskāku izskatu. Aizmugure ir aizgūta no i30 Fastback N.

Aizmugurējā buferī ir eleganti veidotu, atstarojošu sarkanu zīmju līnija un trīsstūrveida LED miglas lukturi.  Pateicoties piekares regulēšanai un lielajiem 18 collu vieglmetāla diskiem, riepas patiešām piepilda riepas arku, radot dinamiskāku stāju un nodrošinot fantastisku vadāmību uz ceļa.

 

N Line modeļa emblēma

Diskrēti izvietota virs priekšējiem spārniem, gludā N Line emblēma un melnie sānu spoguļi liek jaunajam i30 Fastback N Line izcelties pūlī.

N Line sporta sēdekļi

Augstās veiktspējas N Line sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem.
Jumta lūka ir papildaprīkojums i30 Fastback N Line modelim.

 

Enerģiska, veiktspējas iedvesmota braukšana

N Line ir aprīkots ar stūri, kurai ir perforētas ādas apdare, un nerūsējošā tērauda pedāļiem. N Line pārnesumu pārslēgšanas kloķa sportiskie metāla akcenti, sarkanā sacīkšu līnija un ādas ieliktņi labākai saķerei, nodrošina vēl lieliskāku autosporta sajūtu.


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija