GATAVS PALĪDZĒT JUMS SASNIEGT SAVUS MĒRĶUS

Jaunais KONA paceļ tā priekšgājēja izteiksmīgās korpusa līnijas un dizainu jaunā līmenī, piedāvājot jaunu, uzlabotu dizainu un jaunākās viedtehnoloģijas, piemēram, jaunākās savienojamības un drošības funkcijas. KONA tagad ir pieejams arī sportiskajā N Line versijā.

 

 

Hibrīds

Izcila degvielas patēriņa efektivitāte. Hibrīdu darbina īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI tipa tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un 43,5 ZS elektromotors ar sportisko 6 pakāpju divkāršā sajūga pārnesumkārbu.

 

Elektriskais režīms

KONA Electric ir pieejams 2 versijās. 64 kWh akumulators ir apvienots ar elektromotoru, kurš nodrošina 204 ZS (150 kW) jaudu. Vidējais darbības attālums ir 484 km. Komplektā ar 39,2 kWh akumulatoru iekļauts elektromotors, kurš nodrošina 136 ZS (100 kW) jaudu. Vidējais darbības attālums ir 305 km.

ATKLĀJIET VAIRĀK

Benzīna dzinējs

Ir pieejami divi dzinēji. 1,0 T-GDI benzīna dzinējs nodrošina 120 ZS jaudu ar manuālo 6 pakāpju vai 7 pakāpju divkāršā sajūga pārnesumkārbu. Sportiskākais spēka pārvads ir aprīkots ar uzlabotu 1,6 litru T-GDI benzīna dzinēju, kas nodrošina 198 ZS jaudu. Tas ir apvienots ar vienmērīgi pārslēdzamu 7 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu un ir pieejams ar pilnpiedziņu.

 

EKSTERJERS


UZDRĪKSTIETIES BŪT ATŠĶIRĪGS!

Jaunais, pārsteidzoši pievilcīgais eksterjera dizains izceļas ar elegantu izsmalcinātību un uzmanību piesaistošajiem apšuvuma aizsargpaneļiem. Izstieptais motora pārsegs strauji savienojas ar radiatora režģi. Pārsega platā, savdabīgā forma jaunajam KONA piešķir spēcīgāku izskatu. Uzlabotie, šaurie LED dienas gaitas lukturi nodrošina pārskatāmu priekšā esošā ceļa apgaismojumu.

Stingrais motora pārsega aizsargs priekšpusē gādā par gaisa ieplūdi automašīnas apakšējā daļā, vizuāli akcentējot izteiksmīgās korpusa kontūras, kas ieskauj galveno radiatora režģi, kurā ir vertikālas aerodinamiskas gaisa ieplūdes atveres uzlabotai gaisa plūsmai. Sportisko siluetu akcentē vizuālais savienojums starp izliekto automašīnas „plecu līniju” un tās smalkāko, izteiksmīgāko priekšgalu.

Elegantiem jaunajiem aizmugurējiem lukturiem tagad piemīt horizontāli izstiepta grafika, kas atveido priekšgala gaismas lukturu unikālo „rokrakstu”. Izvēlieties diskus no eleganto vieglmetāla disku klāsta, tostarp ir arī jauni 18 collu riteņu modeļi*.
* Papildaprīkojums.

 

Izpaudieties! Jūsu automoblis. Jūsu krāsas

Ir pieejamas piecas jaunas virsbūves krāsas. Tagad varat izvēlēties kādu no 10 virsbūves krāsām, lai piešķirtu akcentu jau tā uzmanību piesaistošajam siluetam. Papildu divtoņu jumts un tam pieskaņoti spoguļu korpusi Phantom Black krāsā ļauj vēl vairāk izpausties un pielāgot krāsu kombinācijas, lai izveidotu tādu automobili, kas pilnībā atbilst jūsu gaumei.
Attēlā redzamā automašīna ir Atlas White baltā krāsā, un tai ir divtoņu jumts Phantom Black melnā krāsā. Tai ir 16 collu vieglmetāla diski, kas ir pieejami Pro Business un Comfort modeļiem.

 

INTERJERS


UZLABOTA SAVIENOJAMĪBA APVIENOJUMĀ AR IZSMALCINĀTU KOMFORTU

Būdams daudzpusīgs, ērts un savienots, jaunā KONA salons ir veidots tā, lai radītu pēc iespējas mūsdienīgāku izskatu. Vienkāršs, tomēr izsmalcināts — ideāli piemērots aktīvam dzīvesveidam. Un, ja runājam par viedajām tehnoloģijām, jums ir iespēja izvēlēties no visjaunākajām, inovatīvākajām savienojamības un komforta iespējām. Jaunajam KONA ir standarta aprīkojums ar trīsfāžu apsildāmiem priekšējiem sēdekļiem, un Style un N Line aprīkojuma līmenis nodrošinās arī aizmugures sēdekļu apsildes iespēju.

 

Jauns 10,25 collu skārienekrāns

10,25 collu skārienekrāns* nodrošina ērtu piekļuvi automašīnas funkcijām, informācijai un izklaidei, navigācijai, kā arī iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm un mūzikai.
* Pieejams tikai ar Navigācijas aprīkojuma komplektu Comfort, Style un N Line modeļiem.

Vējstikla displejs

Mūsu vējstikla displejs*, kas nodrošina lielisku redzamību, palīdz jums vadīt automobili droši, parādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus tieši jūsu acu augstumā.
* Pieejams Style un N Line modeļiem.

 

10,25 collu digitālais mērinstrumentu panelis*

Izcilais mērinstrumentu panelis piešķir autovadītāja vietai papildu augsto tehnoloģiju priekšrocības. Tā krāsu gamma mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma: Eco vai Sport. Labajā pusē esošajā spidometra skalā tiek parādīta hibrīdās spēka piedziņas informācija, piemēram, pašreizējais akumulatora uzlādes stāvoklis, kā arī pašreizējais enerģijas izmantošanas līmenis.
* Nav pieejams Fresh modelim.

Apsildāma stūre

Sasildiet rokas aukstā dienā. Izbaudiet tūlītēju komfortu, ko sniedz apsildāma stūre.

 

VEIKTSPĒJA


UZLABOTI PIEDZIŅAS MEHĀNISMI LIELĀKAI EFEKTIVITĀTEI

Jaunajam KONA ir veikti dažādi uzlabojumi, lai nodrošinātu vienmērīgākus un patīkamākus braucienus. Labāka braukšanas komforta un izolētības nodrošināšanai tika pārveidotas atsperes, amortizatori un stabilizatora stieņi. Stūres sistēma ir noregulēta tā, lai atbilstu jaunajai balstiekārtai, un uzlabotās riepas nodrošina labāku degvielas patēriņa efektivitāti un samazina izmešu daudzumu.

 

Hibrīds

KONA hibrīdu darbina īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI tipa tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un 43,5 ZS elektromotors ar sportisko 6 pakāpju divkāršā sajūga pārnesumkārbu.

ATKLĀJIET VAIRĀK

Elektriskais režīms

KONA Electric ir pieejams ar divām spēka pārvada versijām: 64 kWh akumulators (vidējais nobraucamais attālums ir 484 km) un 39,2 kWh akumulators (vidējais nobraucamais attālums ir 305 km).

ATKLĀJIET VAIRĀK

 

Benzīna dzinēji

1,0 litru T-GDI benzīna dzinējs nodrošina 120 ZS jaudu ar manuālo 6 vai 7 pakāpju divkāršā sajūga pārnesumkārbu. Ja interesē sportiskāks spēka pārvads, uzlabotais 1,6 litru T-GDI benzīna dzinējs sasniedz 198 ZS, un tā maksimālais griezes moments ir 265 Nm. Tas ir apvienots ar vienmērīgi pārslēdzamu 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu un ir pieejams ar pilnpiedziņu.

 

HIBRĪDS


VAIRĀK PATĪKAMU SAJŪTU. MAZĀK IZMEŠU

Reti novērojama kombinācija: hibrīds un jautrība. Sportiskajam pilsētas apvidus auto KONA hibrīdam ir īpaši kalibrēts tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un ar akumulatoru darbināms elektromotors, kas nodrošina izcilu jaudu ar kombinēto 141 ZS un 265 Nm griezes momentu.

 

Elektromotors

Baudiet elektrisko paātrinājumu. Elektriskais 43,5 ZS motors nodrošina lielu griezes momentu un augstu efektivitāti. Tas arī nodrošina iespaidīgu paātrinājumu, uzsākot braukšanu.

Benzīna dzinējs

Īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI tipa tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs nodrošina 105 ZS jaudu ar vadošo enerģijas efektivitāti savā klasē.

 

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Vai vēlaties pārņemt kontroli? Sporta režīmā varat izmantot stūrei piestiprinātās pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, lai manuāli pārslēgtu pārnesumus un palielinātu aizrautību.

6 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

Inovatīvā DCT automātiskā ātrumkārba nodrošina vienmērīgu braukšanu, ļaujot gūt patiesi patīkamu braukšanas pieredzi un ātrāk reaģēt.

 

Enerģijas plūsma

Pilnais hibrīds nemanāmi pārslēdzas starp benzīna dzinēju un elektromotoru. Strauji kāpinot ātrumu vai braucot augšup kalnā, elektromotors un benzīna dzinējs darbojas paralēli, lai palielinātu paātrinājumu un samazinātu degvielas patēriņu. Reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uzlādē akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobili. Pēc tam akumulatorā uzkrātā enerģija darbina elektromotoru, lai palīdzētu uzņemt ātrumu, braukt kalnā vai braukt ar nelielu ātrumu.

 

Degvielas taupīšana un emisiju samazināšana: ECO braukšanas palīgsistēma

Nevainojamo degvielas efektivitāti un zemo CO2 izmešu līmeni veicina ECO braukšanas palīgsistēma (ECO-DAS). Kad navigācijas sistēmā tiek ievadīts maršruts, šī intuitīvā enerģijas pārvaldības sistēma to analizē, ievadot topogrāfijas datus, lai iestatītu optimālu akumulatora enerģijas un degvielas jaudu. Lai samazinātu degvielas patēriņu, braukšanas ceļvedis informē vadītāju arī tad, ja satiksmes situācija, kurai nepieciešams ātruma samazinājums, ir nenovēršama.

 

SAVIENOJAMĪBA


NEVAINOJAMA SAVIENOJAMĪBA UN UZLABOTS KOMFORTS

Jaunais KONA ir aprīkots ar jaunākajām savienojamības iespējām, piemēram, Bluelink® Connected Car Services, kas ļauj kontrolēt automobili, izmantojot viedtālruni. Līdz ar 10,25 collu lielo ekrāna navigācijas sistēmu iegūsiet arī piecu gadu bezmaksas pieeju Hyundai Live pakalpojumiem.
* Pieejams tikai ar Navigācijas aprīkojuma komplektu Comfort, Style un N Line modeļiem.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

10,25 collu navigācijas skārienekrāns*

10,25 collu skārienekrāns atbalsta Apple CarPlay™ un Android Auto™ lietojumprogrammas, lai jūs varētu savienot savu tālruni un izmantot tālruņa funkcijas lielajā skārienekrānā.
* Pieejams ar Navi paketi.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs*

Ērti izvietots bezvadu viedtālruņa lādētāja paliktnis nodrošina ātru un ērtu viedtālruņa uzlādi ierīcēm, kurās ir iespējots Qi standarts.
* Papildaprīkojums.

 

Krell augstākās klases skaņas sistēma

Esiet tiešsaistē pilsētā vai pārejiet bezsaistē, brauciet apvidos bez ceļiem un uzgrieziet mūziku maksimāli skaļi. KRELL augstākās klases skaņas sistēma nodrošina koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu.
* Pieejams ar Navi paketi.

eCall pastiprinātai drošībai

Automātiska palīdzības izsaukšana, jums nokļūstot satiksmes negadījumā, kad ir nostrādājuši drošības spilveni. Vai arī jebkurā laikā, 365 dienas gadā, varat nospiest SOS pogu, lai saņemtu palīdzību ārkārtas situācijā.

 

DROŠĪBA


ABSOLŪTA DROŠĪBA UN MODERNAS VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS

Nav nekā svarīgāka par jūsu tuvinieku drošību, tādēļ jaunajam KONA esam ieviesuši jauninājumu. Jaunais KONA ir aprīkots ar Hyundai SmartSense, modernām, uzlabotām vadītāja palīdzības sistēmām, kuras nodrošina jaunākās drošības un autovadīšanas palīdzības funkcijas, kas sniegs papildu sirdsmieru.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais KONA ir aprīkots ar joslas ievērošanas palīgsistēmu. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 200 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.
* Pieejams ar Safety paketi.

 

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju*

Vairāk drošības, mazāk stresa. Ietur nemainīgu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot braukšanas ātrumu noteiktā ātruma ierobežojuma ietvaros. Stop & Go satiksmē tiek uzturēts noteikts attālums.
* Papildaprīkojums.

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.
* Pieejams ar Safety paketi.

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma*

Atpazīst ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reālajā laikā gan navigācijas sistēmas displejā, gan mērinstrumentu blokā.
* Pieejams ar Safety paketi.

 

Atpakaļskata monitors

Šī standarta funkcija nodrošina labāku redzamību, gan novietojot automašīnu stāvēšanai, gan braucot. Nospiežot pogu, aizmugures skata monitors centrālajā skārienekrānā precīzi parāda to, kas notiek aizmugurē, pat braukšanas laikā.

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija pilsētas braukšanai brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis iziet no dīkstāves, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

 

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

N LINE


IEPAZĪSTINĀM — PILNĪGI JAUNAIS KONA N LINE

Pirmo reizi jaunais KONA ir pieejams ar dinamisku, autosporta iedvesmotu N Line apdari, kas ir aprīkota ar funkcionālām detaļām. Atliek tikai uz to paskatīties, lai sajustu aizrautību, ar kādu mūsu dizaineri strādāja pie sportiskā dizaina niansēm. KONA N Line ir sportisks 1,6 litru T-GDI benzīna dzinējs ar maksimālo jaudu 198 ZS un maksimālo griezes momentu 265 Nm. Tas ir apvienots ar vienmērīgi pārslēdzamu septiņu pakāpju DCT dubultā sajūga ātrumkārbu un ir pieejams ar pilnpiedziņu.

 

Dinamisks, zems bampera dizains

Bampera N veida aerodinamiskā apakšējā daļa ar zemajiem izvirzījumiem stūros pastiprina ar ceļu saplūstošo efektu, kas norāda uz autosporta ievirzi.

 

Ekskluzīvi 18 collu vieglmetāla diski

Sānos virsbūves krāsas apšuvumus un jaunu sliekšņu paneli papildina 18 collu ar dimantu slīpēti vieglmetāla diski, kas ir ekskluzīvi šai apdarei.

 

Izteiksmīgas detaļas un sportiskas izplūdes gāzes

Atsauces uz autosportu ir novērojamas arī aizmugurējā daļā — lielajos centrālajos aerodinamiskajos difuzoros un sportiskās dubultajās izplūdes sistēmas caurulēs.

 

N Line modeļa emblēma un akcenti

Atliek tikai uz to paskatīties, lai saprastu, ka šis jaunais KONA ir īpašs. N Line modeļa emblēma uz radiatora režģa skaidri norāda uz to, ka šai automašīnai ir raksturs.

 

Sportisks salons

N sērijas salons piedāvā plašu, veiktspējas iedvesmotu dizaina uzlabojumu klāstu, piemēram, sarkanas, kontrastējošas nošuves un īpaši N Line izcēlumus autovadītāja vietā.

 

N Line pārnesumkārba

N Line pārnesumu pārslēgšanas sportiskie metāla akcenti, N logo, sarkanā sacīkšu līnija un ādas ieliktņi labākai saķerei un vēl daudz kas cits lieliskākai autosporta sajūtai.

 

N Line sēdekļi

Sportiskajiem N Line sēdekļiem ir pieejama zamšādas apdare, un tiem ir N logotips, kas iestrādāts galvas balstā, kā arī sarkanas, kontrastējošas nošuves.

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija