HIBRĪDS


VAIRĀK PATĪKAMU SAJŪTU. MAZĀK IZMEŠU

Reti novērojama kombinācija: hibrīds un jautrība. Sportiskajam pilsētas apvidus auto KONA hibrīdam ir īpaši kalibrēts tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un ar akumulatoru darbināms elektromotors, kas nodrošina izcilu jaudu ar kombinēto 141 ZS un 265 Nm griezes momentu.

Elektromotors

Baudiet elektrisko paātrinājumu. Elektriskais 43,5 ZS motors nodrošina lielu griezes momentu un augstu efektivitāti. Tas arī nodrošina iespaidīgu paātrinājumu, uzsākot braukšanu.

Benzīna dzinējs

Īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI tipa tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs nodrošina 105 ZS jaudu ar vadošo enerģijas efektivitāti savā klasē.

 

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Vai vēlaties pārņemt kontroli? Sporta režīmā varat izmantot stūrei piestiprinātās pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, lai manuāli pārslēgtu pārnesumus un palielinātu aizrautību.

6 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

Inovatīvā DCT automātiskā ātrumkārba nodrošina vienmērīgu braukšanu, ļaujot gūt patiesi patīkamu braukšanas pieredzi un ātrāk reaģēt.

 

Enerģijas plūsma

Pilnais hibrīds nemanāmi pārslēdzas starp benzīna dzinēju un elektromotoru. Strauji kāpinot ātrumu vai braucot augšup kalnā, elektromotors un benzīna dzinējs darbojas paralēli, lai palielinātu paātrinājumu un samazinātu degvielas patēriņu. Reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uzlādē akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobili. Pēc tam akumulatorā uzkrātā enerģija darbina elektromotoru, lai palīdzētu uzņemt ātrumu, braukt kalnā vai braukt ar nelielu ātrumu.

Degvielas taupīšana un emisiju samazināšana: ECO braukšanas palīgsistēma

Nevainojamo degvielas efektivitāti un zemo CO2 izmešu līmeni veicina ECO braukšanas palīgsistēma (ECO-DAS). Kad navigācijas sistēmā tiek ievadīts maršruts, šī intuitīvā enerģijas pārvaldības sistēma to analizē, ievadot topogrāfijas datus, lai iestatītu optimālu akumulatora enerģijas un degvielas jaudu. Lai samazinātu degvielas patēriņu, braukšanas ceļvedis informē vadītāju arī tad, ja satiksmes situācija, kurai nepieciešams ātruma samazinājums, ir nenovēršama.

 

Darbvirsmas versija