Vairāk drošu kilometru

Pavasaris jau klauvē pie durvīm! Un kā klājas jūsu Hyundai? Vai viss joprojām ir labā stāvoklī? Vai nekur nav rūsas? Vai visi šķidrumi ir uzpildīti? Vai nav nodilušas bremzes un stikla tīrītāju slotiņas? Hyundai pavasara pārbaudes laikā mūsu eksperti parūpēsies par to visu un atbrīvos jūsu Hyundai no ziemas pārbaudījumu atstātajām pēdām. Lai braukšana būtu drošāka un automobilis uzticami kalpotu ilgāk.

 

Ieteicamie aksesuāri pavasarim

Mēs pārbaudīsim:

 • priekšējos un aizmugures lukturus
 • priekšējo lukturu regulējumus
 • riepas
 • gaisa kondicionētāju
 • vējstikla tīrītāju/mazgātāju sistēmu
 • vējstiklu
 • akumulatoru
 • eļļas līmeni
 • filtrus
 • bremzes
 • AdBlue®
  un vēl daudz ko citu

Piesakiet servisa apmeklējumu

 

Gaisa kondicionētāja pārbaude

Hyundai meistars pārbaudīs jūsu automobiļa gaisa kondicionētāju un veiks sistēmas dezinfekciju, kā arī optimālai filtrēšanai nomainīs salona gaisa filtru pret jaunu.
Tiem, kam alerģiju sezonā nepieciešama papildu aizsardzība, mūsu piedāvājumā ir dažādas gaisa filtru alternatīvas.

 

Hyundai bremžu pārbaude

Aukstums, mūsu klimatam raksturīgas, straujas temperatūras svārstības, mitrums un ar sāli kaisīti ceļi rada apstākļus, kuros automobiļu detaļas paātrināti nolietojas. Sliktā stāvoklī esoša bremžu sistēma arī rada papildu izmaksas, jo palielinās degvielas patēriņš un tiek pārslogota un nolietojas stūres iekārta un balstiekārta, attiecīgi prasot biežākus remontus. Mūsu bremžu pārbaude sniegs jums sirdsmieru, ka jūsu automobiļa bremzes darbojas optimāli.

 

Gaisa attīrītājs

Tas efektīvi novērš nepatīkamas smakas automobiļa salonā un atstāj svaigu, patīkamu citronu aromātu. Tā smalki izkliedētās aktīvās vielas iekļūst grūti sasniedzamās vietās un neatstāj pēdas.

 

Hyundai disku un riepu serviss

Mūsu servisa meistari profesionāli nomainīs jūsu auto riepas. Ja vēlaties, varat arī atstāt riepas pie mums glabāšanā vēsā, sausā, tumšā vietā, ar pareizu gaisa spiedienu tajās. Šī ērtā iespēja palīdz saglabāt riepas labākā stāvoklī un ļauj gan ietaupīt laiku, gan atbrīvot vietu.

Kvalitatīvas riepas

Gan sportiskai, gan ekoloģiskai braukšanai – mēs piedāvājam plašu vasaras riepu izvēli no pazīstamiem ražotājiem ar visdažādāko veidu protektoriem. Mūsu speciālisti labprāt ieteiks jums vispiemērotāko.

Vasaras diski

Padariet savu Hyundai vēl izskatīgāku ar jauniem diskiem. Taču ņemiet vērā, ka tad, ja disks ir platāks nekā standarta, riteņa arkā var nepietikt vietas riteņa pagriešanai. Tas pat var berzties pret spārnu. Būtiski atšķirīgs izmērs var radīt nepareizu ģeometriju un pārslogot riteņu gultņus. Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotus diskus savam automobilim.

Piesakiet servisa apmeklējumu

 

 

Aksesuāri

Izvēle ir jūsu rokās

Hyundai oriģinālie aksesuāri ir ideāli piemēroti katram modelim un rūpīgi pārbaudīti. Izvēlieties savām individuālajām vajadzībām un vēlmēm piemērotus aksesuārus.

 

Velosipēdu turētājs jebkuram piekabes āķim

Jūsu nākamais velo piedzīvojums sākas šeit – aprīkojot savu automobili ar ērti lietojamu velosipēdu turētāju. Uz tā var pārvadāt divus velosipēdus ar kopējo svaru līdz 60 kg. Tas ir kompakts, drošs pret zādzību un pat ļauj atvērt bagāžas nodalījumu, nenoņemot velosipēdus!

 

Fiksēts vai noņemams piekabes āķis

Jūs varat paļauties uz šo korozijas izturīgo tērauda piekabes āķi, lai droši un efektīvi transportētu savu kravu. Piekabes āķis ir pieejams fiksētā vai noņemamā variantā. Noņemamo versiju jūsu ērtībām var ātri uzlikt vai noņemt.

 

Vairāk vietas jūsu piedzīvojumiem

Un vairāk vietas jūsu ceļojumu bagāžai. Aerodinamiska un eleganta, viegli uzstādāma un izturīga. Tā ir arī atverama no abām pusēm ātrākai bagāžas ievietošanai un izņemšanai. Piedāvājumā ir jumta bagāžnieki un jumta kastes jūsu automobilim.

 

Divpusējs bagāžas nodalījuma paklājiņš ar bufera aizsargu

Precīzi izmēri, nevainojama aizsardzība. Lai ko jūs pārvadātu, šis kvalitatīvais velūra paklājiņš ļauj jūsu automobiļa bagāžas nodalījumam ilgāk izskatīties kā jaunam. Tam ir bufera aizsarga atloka fiksācija ar spiedpogām papildu aizsardzībai.

 

Vairāk stila

 

LED durvju apgaismojums

Durvju apgaismojums piešķir īpašu izskatu tumsā. Vienlaikus tas ir ļoti praktisks, jo ļauj labāk pamanīt peļķes.

LED kāju ailes apgaismojums

Izceliet sava automobiļa salona izsmalcināto raksturu ar kāju ailes apgaismojumu. Atverot un aizverot durvis, tas rada viesmīlīgu fona apgaismojumu. Pieejams modernā zilā vai klasiskā baltā krāsā.

Izkāpšana ar stilu

Piešķiriet sportisku akcentu ārienei ar sānu sliekšņiem. Tiem ir arī neslīdošas gumijas ielaidumi ērtākai iekāpšanai un izkāpšanai. Ir pieejami daudzi varianti.

Piesakiet servisa apmeklējumu

 

Darbvirsmas versija