SANTA FE hibrīdi

Izvēlieties pilno hibrīdu vai Plug-in hibrīdu


 

Modelis ir pieejams ierobežotā daudzumā. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

Hibrīda piedziņa uzlabotai efektivitātei un jaudai

Hyundai SANTA FE ar mūsdienīgu hibrīda un Plug-in hibrīda piedziņu palīdz samazināt CO2 izmešu līmeni un patērēt mazāk degvielas.

 

SANTA FE plug-in hibrīdsSANTA FE hibrīds

 

 

SANTA FE plug-in hibrīds

Elektriskais režīms un elastība

Inovatīvā, pilnībā paralēlā hibrīdpiedziņas sistēma nodrošina 265 ZS jaudu, ko sniedz jaunais 180 ZS 1,6 litru T-GDi dzinējs apvienojumā ar 66,9 kW elektromotoru. Jaudīgais 13,8 kWh akumulators nodrošina pilnībā elektrisku režīmu, ko var aktivizēt ar vienu pogas pieskārienu. Kad ar elektrisko piedziņu nobraucamais attālums ir sasniegts, tas nemanāmi pārslēdzas atpakaļ uz benzīna dzinēju, lai jūs varētu doties tik tālu, cik jums nepieciešams, un uzlādēt automobili vēlāk.

 

Vairāki ērti uzlādes veidi

Pateicoties tā novatoriskajai piedziņas tehnoloģijai, jaunā SANTA FE plug-in hibrīda uzlāde ir ātra un ērta. Kad esat pieslēdzis automobili uzlādei mājās, varat ieplānot uzlādi attālināti, izmantojot viedtālruni un Bluelink®* lietotni mazāka patēriņa stundās, lai uzlādētu automobili lētāk.

 

Uzlādes stacija

Atkarībā no elektrotīkla pieslēguma mājās vai jums pieejamā publiskās uzlādes stacijas veida jums ir vairākas uzlādes iespējas, tostarp mājas uzlādes stacija vai AC uzlādes stacija.

 

Jaudīgs, bet arī ekonomisks

Pateicoties jaunajai platformai, akumulatoru bloks atrodas zem priekšējā pasažiera sēdekļa – tas nodrošina lielāku efektivitāti, neietekmējot salona vai bagāžas telpu. SANTA FE Plug-in hibrīds spēj vilkt 750 kg smagu piekabi bez bremzēm vai 1350 kg piekabi ar bremzēm.

 

 

SANTA FE hibrīds

Komforts un funkcionalitāte

Tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinēja ar turbokompresoru un jaudīga ar akumulatoru darbināma elektromotora dinamiskā kombinācija paceļ SANTA FE degvielas efektivitāti jaunā līmenī. Tas viss bez nepieciešamības uzlādēt akumulatoru vai mainīt jūsu braukšanas paradumus. Hibrīds nemanāmi pārslēdzas starp elektromotoru un parasto dzinēju, dažkārt vienlaikus izmantojot abus.

 

Velciet piekabi vai laivu

Hyundai SANTA FE hibrīds ir lieliski piemērots piekabes vilkšanai. Ar automobili var vilkt 750 kg piekabi bez bremzēm vai 1650 kg piekabi ar bremzēm. Vēl 100 kg bagāžas var novietot uz automobiļa jumta bagāžnieka.

 

Efektīvs un ekonomisks

SANTA FE hibrīda modeli darbina jaunais 1,6 litru T-GDi Smartstream tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs ar turbokompresoru un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēru akumulatoru. Tas ir pieejams ar divu vai četru riteņu piedziņu. Tā kopējā jauda ir 230 ZS.

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija