SPORTA AUTOMOBILIS AR SUV VIRSBŪVI

Ja uzskatījāt, ka SUV un aizraujošu autovadīšanu nevar apvienot, padomājiet vēlreiz. Iepazīstieties ar N. Tas ir pirmais SUV, kas pievienojas Hyundai sacīkšu iedvesmotajam N klāstam, un tas atšķiras no citiem ar savu SUV virsbūvi, kas apvienota ar jaudīgām N klāsta autovadīšanas funkcijām.

 

Aizraujošs SUV

Esam apvienojuši pievilcīga hečbeka veiklību un dzinēja veiktspēju ar pilsētas SUV ērtībām un daudzpusību. Tas ir labākais apliecinājums tam, ka ikdienas lietojamība un braukšanas bauda iet roku rokā!

 

8 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

Ātri pārslēdzamā automātiskā divu sajūgu, 8 pakāpju ātrumkārba (N DCT) ar slapjo sajūgu ļauj izvēlēties pārnesumu arī manuāli, kad vēlaties gūt vairāk sacīkšu cienīgas enerģijas.

Gluži kā sacīkšu spēlē, tomēr realitātē

Papildiniet savus ikdienas braucienus ar 10,25 collu digitālo mērinstrumentu paneli, veiktspējas vējstikla displeju un, protams, N Power pārslēgu.

 

Hyundai N

KONA N ir jaunākais augošā Hyundai augstās veiktspējas N klāsta papildinājums. N zīmols ar sacīkšu iedvesmotajām tehnoloģijām sniedz izcilu autovadīšanas entuziasmu, nodrošinot sacīkšu trases cienīgas iespējas, viedu braukšanu pagriezienos un tādu vadāmību kā ikdienas sporta automobiļos.

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

 

EKSTERJERS


BEZKOMPROMISU PĀRLIECĪBA

Kā pirmais Hyundai N augstās veiktspējas SUV Hyundai KONA N apvieno mūsu veiksmīgā KONA modeļa moderno izskatu ar dinamisku dizaina valodu un izteiksmīgām N modeļu niansēm – neatvairāmi!

 

Priekša

KONA N jaudīgo priekšpuses izskatu papildina ekskluzīvs priekšējā režģa dizains ar tā īpašo sietu, iebūvēts N logotips un agresīvs gaismekļu izkārtojums.

 

Sāni

Sportisko siluetu izceļ zemais braukšanas augstums, N ekskluzīvie riteņi un N logotips uz riteņa rumbas vāciņa, kā arī ekskluzīvs sānu slieksnis sarkanā krāsā ar iegravētu N logotipu.

 

Aizmugure

Liels divu spārnu jumta spoileris ar ikoniskajiem bremžu lukturiem N piešķirt izteiksmību. Sarkanā akcenta līnija un divi lielie izpūtēja slāpētāji izceļ KONA N veiktspējas garu.

 

Sacensībām gatavs bufera dizains

Platā apakšējā gaisa ieplūdes atvere dominē priekšējā bufera dizainā ar formu, kuras iedvesma gūta no aeronautikas fizelāžas, un tā nodrošina īpaši būtisko dzinēja dzesēšanu, aizrautīgi braucot pa karsto trasi.

 

19″ vieglmetāla diski un bremžu suporti

N sērijas ekskluzīvie diski un to tumšās atlasa pelēkās krāsas apdare, sarkanie suporti un virsbūves krāsas spārni izceļ KONA N pārliecināto stāju. Tieši šādas, īpaši pielāgotas Pirelli P Zero riepas Hyundai komanda izmanto Pasaules rallija čempionātā. Lejupielādēt riepu marķējumu >>

 

INTERJERS


SACĪKŠU IEDVESMOTA KONTORLE. SUV KOMFORTS

Ja jums patīk braukt, jums patiks vadīt KONA N, tiklīdz iesēdīsieties tā sacīkšu sēdeklī. Katra nianse ir paredzēta netraucētas kontroles sniegšanai: sākot no stūrēšanas un pārnesumu pārslēgšanas līdz pastāvīgai veiktspējas uzraudzībai.

 

N stūre

N stūre ar ādas apdari ļauj to izcili satvert un tieši piekļūt autovadīšanas veiktspējas funkcijām, piemēram, pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām un diviem pielāgojamiem taustiņiem. Un, protams, N Grin Shift pogai.

Veiktspējas braukšanas datu sistēma

Uzraugiet un uzlabojiet savas prasmes: sistēma saglabā un attēlo braukšanas datus, tai skaitā ZS, griezes momentu, turbo paātrinājumu, apļa un paātrinājuma taimeri.

 

Sporta sēdekļi

Jūtieties kā sacīkšu autovadītājs, sēžot šajos ādas (zamšādas) sēdekļos ar sānu polsterējumu, kas sniedz izcilu sānu atbalstu, ādas akcentiem un zilas krāsas nošuvēm.

Salona apgaismojums

Jaunā salona apgaismojuma tehnoloģija izgaismo kāju telpu, pastiprinot salona eleganto raksturu.

 

Automobiļu savienotības robežu paplašināšana

N jums sniedz vairāk datu, lai jums būtu vairāk kontroles pār savu automobili un braukšanas pieredzi, piemēram, ZS, griezes momentu, turbo pastiprinājumu un G slodzi, kā arī apļu un paātrinājuma taimerus. 10,25 collu skārienekrāns attēlo ekskluzīvo N saturu, savieno jūsu tālruni, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto, un sniedz piekļuvi Hyundai Bluelink pakalpojumiem.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

Veiktspējas parametru displejs vējstiklā

Hyundai KONA N ir pirmais Hyundai N modelis, kas aprīkots ar veiktspējas parametru displeju vējstiklā. Tiklīdz tiek ieslēgts sporta vai N režīmā, tas sniedz tādu informāciju kā dzinēja apgriezienu skaits minūtē, ātrums vai pārnesuma indikators.

 

VEIKTSPĒJA


PIELĀGOTS VEIKTSPĒJAI

Turbokompresora T-GDI dzinējs ar 2,0 litru tilpumu un 8 pakāpju slapjā sajūga DCT. Tas sniedz tādas veiktspējas funkcijas kā starta kontrole, N pagriezienu izgriešanas diferenciālis un N Grin kontroles sistēma ar pieciem piedziņas režīmiem.

 

 

Turbokompresora dzinējs

2,0 T-GDI dzinējs nodrošina 280 ZS jaudu un ievērojami palielina vienmērīgo jaudu, sniedzot augstāku griezes momentu un jaudu pie zemāka apgriezienu skaita, kā arī uzlabojot reaģētspēju, paātrinājumu un veicinot braukšanas prieku.
 

 

8 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

Ātri pārslēdzamā automātiskā slapjā tipa 8 pakāpju DCT (N DCT) ļauj izvēlēties pārnesumu arī manuāli, kad vēlaties gūt vairāk sacīkšu cienīgas enerģijas.
 

 

N pagriezienu izgriešanas diferenciālis

Elektroniskais pašbloķēšanas diferenciālis (e-LSD) mehāniski kontrolē jaudas sadali uz katru priekšējo riteni. Tas uzlabo stūrēšanu un stabilitāti, veicot pagriezienus ar lielu ātrumu.

 

Vilces kontrole

Vilces kontrole KONA N sniedz spēku darboties bargos apstākļos (sajūta gluži kā ar pilnpiedziņu). Izvēlieties kādu no četriem dažādiem režīmiem (dziļš sniegs, sniegs, dubļi, smiltis).

 

Elektroniskā stabilitātes kontrole

Tā stabilizē transportlīdzekli, kamēr tiek veikti pagriezienu manevri. Ja nepieciešams, šī sistēma aktivizē atsevišķu riteņu bremzes un regulē dzinēja vadības sistēmu.

 

Stūres pastiprinātājs

Stūres pastiprinātāja sistēma ar motora piedziņu transportlīdzeklim sniedz stabilitāti, braucot lielā ātrumā, un nodrošina tūlītēju reakciju, braucot lēni.

 

Elektroniski regulējama piekare

Mainiet piekares stingrību ar vienu pogas pieskārienu un optimizējiet transportlīdzekļa reakciju dažādās braukšanas situācijās uz ceļa vai trasē.

 

N Power Sense ass

Uzlabotas stingrības un samazināta svara dēļ priekšējā ass vadītājam nodrošina ātru un precīzu atgriezenisko saiti, uzlabojot saķeri un sniedzot intuitīvāku braukšanas pieredzi.

 

 

N Grin Shift

Šī funkcija maksimizē DCT veiktspēju uz 20 sekundēm. Vienkārši nospiežot pogu uz stūres, automobilis tiešā veidā samazina pārnesumu uz maksimālam paātrinājumam piemērotāko pārnesumu.

 

Starta kontrole

Uzņemiet ātrumu kā speciālists: starta kontrole novērš riepu slīdēšanu un nodrošina optimālu vilkmi, jaudīgi sākot braucienu.
 

 

Bezkompromisu SUV autovadīšana

Neraugoties uz sacīkšu trases cienīgām iespējām, pilnīgi jaunais KONA N joprojām ir SUV. Plašais braukšanas un vadāmības funkciju saraksts sniedz bezkompromisu SUV vadīšanas iespējas.

 

19 collu vieglmetāla diski

Ar īpaši izstrādātajām riepām, kas sniedz maksimālu saķeri un ir uzstādītas viegliem 19 collu vieglmetāla diskiem, KONA N sniedz izcilu veiktspēju uz dažādām virsmām.

Virsbūves stingrība

Virsbūves stingrība uzlabo pasīvo drošību. Papildu metinājumu vietas, uzlabota statņu gredzenu struktūra un pastiprinātais konstrukcijas skelets aizsargā pasažierus sadursmes gadījumā.

 

Augstas veiktspējas bremžu sistēma

Palielinātā gaisa ieplūde automobiļa priekšējā buferī, augstas berzes suporta materiāls, apakšējā pleca vadotne un siltumekrāns maksimizē bremžu veiktspēju.

 

DROŠĪBA


DROŠI IZPĒTIET VEIKTSPĒJAS ROBEŽAS

Rodiet sirdsmieru, tiecoties sasniegt KONA N limitus. Hyundai SmartSense aizsargā jūs un jūsu pasažierus, izmantojot pašas jaunākās drošības un autovadīšanas palīgfunkcijas.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 200 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma

Atpazīst ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus un apdzīšanas aizliegumus reāllaikā gan navigācijas sistēmas displejā, gan mērinstrumentu blokā.

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur ir slikta redzamība, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automobiļiem, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.

 

Frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma

Nosakot ceļu priekšā ar kameru un radara tipa sensoru, sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju vai velosipēdu.

 

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

 

Inteliģentā ātruma uzturēšana

Ieturiet iestatīto attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, jo inteliģentā ātruma uzturēšana samazina vai palielina braukšanas ātrumu līdz iepriekš iestatītam līmenim.

 

Darbvirsmas versija