ELEGANTS ADRENALĪNA AVOTS. KĀ IZGUDROTS PILNĪGI NO JAUNA

i30 Fastback N stils ir veidots tā, lai izceltos, vienlaikus sniedzot patiesi saviļņojošas un aizraujošas brauciena izjūtas. Pateicoties modernizētajai spēka piedziņai un dizainam, mašīnas veiktspēja ir tikpat lieliska kā ārējais izskats.

 

Patiess braukšanas prieks: augstas veiktspējas N klase

Hyundai augstas veiktspējas N klases automašīnas ir paredzētas tam, lai lieliski darbotos un liktu jums priekā smaidīt. Atklājiet sev iespaidīgu Hyundai augstas veiktspējas automašīnu klāstu. Ar tām ir prieks braukt, apvienojot ikdienas funkcionalitāti ar sacīkšu trases cienīgu veiktspēju.

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

EKSTERJERS


IZSKATS LIEK ATSKATĪTIES UN SAJŪSMĀ APSTĀTIES

Jaunais i30 Fastback N ir unikāla stila paraugs. Tas ir pārveidots, izmantojot dizaina atjauninājumus, kas vērsti uz dinamisku veiktspēju. Jaunā veiktspēja ir veicinājusi dažādas izmaiņas, piemēram, jauno agresīvā izskata priekšējo buferi ar gaisa ieplūdes atverēm, kas paredzētas aerodinamikas uzlabošanai un turbulences samazināšanai. Jaunie 19 collu vieglmetāla diski izskatās fantastiski, tie uzlabo vadāmību un vilces spēku.

Efektīgi

 Jauni LED priekšējie lukturi ar V veida dienas gaismas lukturiem iznirst no jaunā N platā režģa, kas ir optimizēts tā, lai nodrošinātu efektīvu motora dzesēšanu.

Jauna izplūdes sistēma ar dubultu izpūtēju

Jaunā izplūdes sistēma ar dubultu izpūtēju tagad ir vēl lielāka, tā piešķir mašīnai sportisku un vīrišķīgu izskatu, kas patiešām uzrunā. Nevīstošo sportiskā Fastback skaistumu lieliski izceļ eleganti izliektais aizmugures spoileris. Līdzīgi ūdens pilienam, C statnim un aizmugurējam stiklam ir maiga, eleganta forma, kas uzsver konusveida plūdlīniju. Šīs formas palīdzēja mašīnai 2019. gadā nopelnīt titulu “Auto Bild Sports Car of the Year”.

 

Jauns buferis un aerodinamiskie sānu gaisa uztvērēji

Enerģiskāku bufera formu un gaisa ieplūdes sistēmas dizainu nodrošina aerodinamiskie sānu gaisa uztvērēji. Tajos ir gaisa aizkari, kas ievērojami uzlabo gaisa plūsmu un samazina turbulenci riteņa korpusā.

19 collu vieglmetāla diski

Jaunie lietie diski, kas pieejami Performance paketē, pateicoties savam vieglajam svaram, nodrošina labāku vadāmību un vilces spēku. Komplektā ar Pirelli P Zero riepām un sarkanu bremžu suportu ar logotipu N. Lejupielādēt riepu marķējumu >>

 

INTERJERS


UZLABOTAS VEIKTSPĒJAS VADĪBAS PANELIS

Jaunā i30 Fastback N nogludinātais un sportiskais interjers ir radīts cilvēkiem, kuri patiesi mīl automašīnas. Tas izraisa sajūsmu un aizrautību. Vadības panelī vienlīdz liela nozīme piešķirta gan kontrolei, gan komfortam. Ergonomika ir pilnībā orientēta uz automobiļa vadītāju – viss ir jūsu skata laukumā un pirkstu stiepiena attālumā.

 

Sēdiet kā profesionālis

Vieglie, augstas veiktspējas monoformie sēdekļi* ir pārklāti ar premium kvalitātes ādu un Alcantara® materiālu. Tiem ir izgaismots logotips N un izteikti paroceņi lieliskam sānu atbalstam.
Papildaprīkojums.

Ātra pārnesumu pārslēgšana

Līdzīgi sacīkšu mašīnām, pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas palīdz viegli un bez piepūles pārslēgt ātrumus. Tā kā tās ir uzstādītas uz stūres, līkumos ātrumu var pārslēgt daudz efektīvāk.

 

N mēraparātu panelis

Mēraparātu panelī var uzraudzīt motoreļļas temperatūru, griezes momentu un turbo pastiprinājumu. Pārnesuma pārslēgšanas laika funkcija atbalsta braukšanu pa sacīkšu trasi. LED tahometra sarkanā zona mainās atkarībā no eļļas temperatūras.

N Stūre

Ar ādu apvilktajai N stūrei ir ekskluzīvs Performance Blue apšuvums un logotips N. Tā nodrošina braukšanas veiktspējas funkcijas tieši pa rokai, piemēram, īpašās pogas N Mode un N Grin Shift.

 

VEIKTSPĒJA


UZLABOTĀS VEIKTSPĒJAS ĪPAŠĪBAS

Elegantais jaunais i30 Fastback N ir ikdienas sporta automobilis, kas spēj braukt arī pa sacīkšu trasi. Tas ir uzlabots ar dažādām jaunām funkcijām, lai veiksmīgi risinātu gan ikdienas, gan augstas veiktspējas braukšanas situācijas. Mašīna ir radīta tiem, kas aizrautīgi izbauda autovadīšanu.

 

2,0 T-GDI dzinējs

Tas nodrošina 280 ZS jaudu un ievērojami palielina pastāvīgo jaudu, lai iegūtu lielāku griezes momentu un jaudu pie zemākiem apgriezieniem minūtē. Tas nodrošina augstu reaģētspēju, uzlabotu paātrinājumu un daudz patīkamāku braukšanu. Tas ir aprīkots ar astoņu pakāpju slapjā tipa divsajūgu pārnesumkārbu (N DCT) ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, kas nodrošina lielāku kontroli un ātrāku ātrumu pārslēgšanu.
Maks. griezes moments: 392 Nm.
Maksimālais ātrums: 250 km/h.
0 -> 100 km/h 5,4 sek.

N DCT autosportam piemērotās funkcijas

Kad vēlaties izmantot pārnesumu pārslēgšanas rokas sviru, jums patiks autosportā pielietotā pārnesumu pārslēgšanas prakse, kas izriet no mūsu TCR sacīkšu pieredzes: pārslēgt uz leju, virzīt sviru uz priekšu un uz augšu, pavilkt atpakaļ.

 

 

N Grin Shift – maksimālās jaudas poga

Gribat braukt ar platu smaidu? Iedarbiniet maksimālo N veiktspēju 20 sekundēs ar vienu pogu. Izbaudiet maksimālo griezes momentu un paātrinājumu, maksimālo izpūtēja skaņu un spēka pielikšanas sajūtu, pārslēdzot pārnesumu uz augstāku.
 

 

N Power Shift

Izteikti aizraujoša braukšana un spēka pielikšana, pārslēdzot pārnesumu uz augstāku. Ieslēdzas paātrinājumā ar vairāk nekā 90 procentiem droseļvārsta, mazinot jebkādu griezes momenta samazinājumu ar pārslēgšanu, lai nodrošinātu maksimālu jaudu riteņiem.
 

 

N Track Sense Shift

Uztver, kā braucat, un aktivizējas, kad zina, ka braucat pa sacīkšu trasi. Pēc tam tā izvēlas pareizo pārnesumu optimālai veiktspējai, lai jūs varētu koncentrēties uz stūri – tāpat kā profesionāls sacīkšu automašīnas vadītājs.
 

 

N Grin kontroles sistēma

Nospiežot pogu, tā ļauj izvēlēties piecus atšķirīgus braukšanas režīmus. Tās maina automašīnas raksturu, pielāgojot motora, piekares, stūres, elektroniskās stabilitātes kontroles (ESC), izpūtēja skaņas, N pagriezienu izgriešanas diferenciāļa (e-LSD) un transmisijas parametrus.

N vilces un stabilitātes kontrole

Tāpat kā labs otrais pilots, šī funkcija palīdz, kad nepieciešams, bet citādi ir klusa, nekad netraucē jūsu braukšanas priekam un pat liek jums traukties vēl ātrāk. Ja ir vēlēšanās, to var pilnībā atslēgt, lai panāktu maksimālu sacīkšu trases sajūtu.

 

 

Starta kontrole

Iespējami ātrāko startu nodrošina maksimāls vilces spēks. Sistēma samazina riteņu griešanos vai slīdi liela paātrinājuma apstākļos, uzsākot kustību no miera stāvokļa, kas autovadītājam ļauj startēt kā profesionālam sacīkšu braucējam.
 

 

Atbilstība apgriezienu skaitam

Ātra un vienmērīga ātruma samazināšanas sistēma Ātruma saskaņošanas sistēma sinhronizē motora apgriezienus ar nākamā pārnesuma vārpstas apgriezienu skaitu, samazinot nodilumu un uzlabojot izturību.
 

 

Aizmugurējo glāžu savilcējs

Šī funkcija palielina griezes momenta stabilitāti, nodrošinot vienmērīgu braukšanas veiktspēju un atgriezenisko saiti, jo īpaši līkumos un dinamisku manevru laikā.
Attēls ilustratīviem nolūkiem. i30 Fastback N nav pieejams ar slēpju lūku.
 

 

N pagriezienu izgriešanas diferenciālis

Šis diferenciālis, ko Hyundai īpaši izstrādājis, lai nodrošinātu unikālu izgriešanas sajūtu pat visgrūtākajos pagriezienos, saglabā maksimālu braukšanas prieku un stabilitāti bremzējot, iebraucot un izbraucot no pagriezieniem.

Aktīvā mainīgā izplūdes sistēma

Pievienojiet skaņu. Izvēlieties dažādus izplūdes skaņas līmeņus – no salīdzinoši ierobežotas skaņas normālā režīmā līdz sprakšķošajai “pēcsadegšanas” dārdoņai N režīmā ar pievienotu degvielas detonāciju kā rallija automašīnai.

 

SAVIENOJAMĪBA


JAUNĀKĀS TEHNISKĀS UN INOVATĪVĀS FUNKCIJAS

Izbaudiet vismodernākās viedās tehnoloģijas, izmantojot 10,25 collu skārienekrānu, kas nodrošina visu nepieciešamo tieši uz lielā ekrāna, piemēram, navigāciju un ar Bluelink® savienota automobiļa pakalpojumus, lai jūs varētu kontrolēt savu automašīnu no viedtālruņa. Papildus daudzajām gudrajām funkcijām, kuras varat kontrolēt ar lietotni Bluelink, ir iekļauts arī bezmaksas piecu gadu LIVE Services abonements, kas ietver informāciju par satiksmi.

 

Veiktspējas braukšanas datu sistēma

Kontrolējiet un uzlabojiet braukšanas veiktspēju, izmantojot atjauninātu sistēmas grafisko izpildījumu, kas nodrošina vēl ērtāku lietošanu nekā iepriekš. Skatiet: ZS, griezes moments, turbokompresors, gravitācijas spēks, kā arī apļa un paātrinājuma taimeris.

Automobiļa stāvoklis

Nepieciešams benzīns? Vienkārši pārbaudiet lietotni. Izbaudiet attālināto piekļuvi automašīnas statusam jebkurā brīdī, piemēram, attālums, kādu var nobraukt ar tvertnē atlikušo degvielu, durvis atvērtas/aizvērtas vai aizslēgtas/atbloķētas un logi vai bagāžnieks vaļā/ciet.
Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink >>

 

Bezvadu uzlāde

Viedi. Automobiļiem ar iespējotu Qi standartu ir centrā novietots bezvadu viedtālruņu lādētājs, kas ļauj ērti uzlādēt viedtālruni. Salonā atrodas arī USB ligzda un divas 12 V kontaktligzdas.

Viedtālruņa spoguļošana

Automobilim ir Apple CarPlay™ un Android Auto™, lai jūs varētu pieslēgt savu viedtālruni un spoguļot iecienītās lietotnes lielajā skārienekrānā.

 

 

DROŠĪBA


ABSOLŪTA DROŠĪBA UN MODERNAS VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS

Izmantojot Hyundai Smart Sense, mūsu progresīvās uzlabotās vadītāja palīdzības sistēmas, jaunais i30 N ir uzlabots ar jaunākajām drošības un autovadīšanas palīdzības funkcijām, kas sniegs papildu sirdsmieru.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 


 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Nosakot ceļu priekšā ar kameru, sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju.
 


 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.
 


 

Atpakaļskata kamera

Atpakaļskata kamera sāk darboties, kad ir izvēlēts reverss, lai uz ekrāna jūs varētu redzētu, kurp dodaties.
 

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija