RADĪTS AIZRAUJOŠAI BRAUKŠANAI

Pilnīgi jaunais i20 N, kas radīts, iedvesmojoties no ralliju čempiona i20 Coupe WRC, ievieš jūsu dzīvē sacīkšu trasei raksturīgo veiktspēju un rada adrenalīna pieplūdumu.

Īsts pagriezienu gudrinieks

Pateicoties tā augstas veiktspējas 1,6 litru turbo GDi dzinējam un iespaidīgajiem 204 ZS, jaunais i20 N ir tikpat jaudīgs kā sacīkšu automobilis, kas ir tā pamatā.

Ikdienas sporta automobilis

Veiktspējas labā nav nepieciešams upurēt ērtības: i20 N modelis ietver savā klasē labākās Hyundai savienojamības un drošības funkcijas patīkamai un drošai braukšanai.

Gatavs sacīkšu trasei

Brauciet ar to pilsētā vai sacīkšu trasē. i20 N modelis ne vien izskatās sportiski, bet arī nodrošina iespaidīgu veiktspēju, kad vien to vēlaties.

 

Nopietna jauda maksimāli aizraujošai braukšanai

Kopā ar jauno i30 N un jauno i30 Fastback N, kā arī pilnīgi jauno KONA N, pilnīgi jaunais i20 N pievienojas iespaidīgam augstas veiktspējas automobiļu klāstam, ar ko ir prieks braukt, apvienojot ikdienas funkcionalitāti ar sacīkšu trases cienīgu veiktspēju.

 

 

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

EKSTERJERS


SPORTISKUMS UN DINAMIKA IT VISĀ

Jaunā i20 N pamatā ir Hyundai novatoriskā jutekliska sportiskuma dizaina valoda, katrā detaļā izceļot tā veiktspēju. Automobiļa aerodinamiskās līnijas akcentē tā platumu un veidolu, lukturu forma piešķir agresīvu raksturu un lielais izpūtējs atbilst jaudīgajai dzinēja skaņai. Modelis pieejams septiņās eksterjera krāsās, kā arī var izvēlēties divtoņu jumtu Phantom Black perlamutra krāsā.

Modelēts atbilstoši veiksmīgam rallija automobilim

Jauno i20 N iedvesmojis Hyundai ralliju čempions i20 Coupe WRC. Tam ar šo modeli ir kopīgs siluets un vairākas iezīmes, taču tā stils veidots tādējādi, lai iederētos gan trasē, gan ārpus tās.

Pārveidotie sānu sliekšņi optiski palielina jaunā i20 N modeļa platumu un vizuāli savieno automobiļa priekšpusi un aizmuguri. Papildus pieejamais melnais jumts izceļ motosporta iedvesmotos dizaina elementus.

Radiatora režģis ar rūtaina sacīkšu karoga rakstu

Priekšējais režģis izstrādāts tā, lai uzlabotu gaisa ieplūdi uz modeļa turbo dzinēju, un tā raksts veidots, iedvesmojoties no sacīkstēs izmantotā rūtainā karoga.

 

18″ vieglmetāla diski ar augstas veiktspējas Pirelli riepām

Sportiskumu demonstrē pat 18” vieglmetāla diski. Matēti pelēkais krāsojums automātiski piesaista skatienu N zīmola bremžu suportiem. Lejupielādēt riepu marķējumu >>

Stilīgais jumta spoileris, kas pielāgots atbilstoši Hyundai Pasaules rallija čempionāta (WRC) automobilim, arī lielā ātrumā aktīvi uztur jaunā i20 N stabilitāti. Viena liela izpūtēja izskats ir tikpat nopietns, cik dzinēja skaņa.

 

INTERJERS


IEKĀRTOJIETIES MAKSIMĀLI AIZRAUJOŠAM BRAUCIENAM

Piesprādzējieties sportiskajos sēdekļos un uzlieciet pēdas uz vieglmetāla pedāļiem: viss jaunā i20 N interjers uzreiz raisa augstas veiktspējas braukšanas sajūtas.

Veiktspējas braukšanas datu sistēma

Pārraugiet savas spējas trasē. Sistēma saglabā un parāda jūsu brauciena statistiku, piemēram, informāciju par ZS, griezes momentu un turbo pastiprinājumu. Paļaujoties uz apļu un paātrinājuma taimeri, gūsiet maksimālu sacīkšu sajūtu.

10,25” digitālais mērinstrumentu panelis

Digitālajā mērinstrumentu panelī esošais pārslēgšanas laika indikators parāda, kad pārslēgt ātrumus, lai panāktu optimālu sacīkšu trases braukšanas veiktspēju.

 

Atbalstoši sportiski sēdekļi

Sēdiet kā profesionālis īpašajos sporta sēdekļos ar integrētiem galvas balstiem, ādas akcentiem un zilu šuvumu. Sēdekļi ne tikai balsta ķermeni garu braucienu laikā, bet ir arī apsildāmi vēsākās dienās.

Laba satvēriena N stūre

Saglabājiet kontroli, pateicoties N stūrei, kas apšūta ar teksturētu ādu labam satvērienam, un viegli aizsniedzamajām vadības pogām. Piekļūstiet savai iecienītākajai funkcijai, izmantojot N taustiņu, kam varat iestatīt funkciju atbilstoši savām vēlmēm.

 

VEIKTSPĒJA


PIELĀGOTS MAKSIMĀLI AIZRAUJOŠAI BRAUKŠANAI

Jaunais i20 N ātrumu no 0 līdz 100 km/h sasniedz nieka 6,2 sekundēs un var attīstīt maksimālo ātrumu 230 km/h. Šāda veiktspēja garantē smaidu jūsu sejā.

Ierobežotas sadales diferenciālis jaudas pārvadīšanai

Šī mehāniski vadāmā funkcija nodrošina optimālu jaudas pārvadīšanu uz i20 N automobiļa priekšējiem riteņiem.

Jaudīgs GDi dzinējs ar turbokompresoru

Jaunākās paaudzes 1,6 litru GDI dzinējs ar turbokompresoru un sešu ātrumu manuālo pārnesumkārbu (6MT) nodrošina 204 ZS maksimālo jaudu un 275 Nm maksimālo griezes momentu.

Apgriezienu pielāgošana garantē laidenu pārnesumu pārslēgšanu

Kontrolējiet pārslēgšanos uz zemāku pārnesumu, pielāgojot apgriezienus: nospiediet tam paredzēto sarkano pogu uz stūres, lai sinhronizētu dzinēju un dzenamo vārpstu laidenākai vai sportiskākai pārnesumu pārejai.

 

Izteiksmīgi N zīmola bremžu diski

Augstas veiktspējas bremzes izceļas ar palielinātu priekšējo disku un izteiksmīgu, akcentējošu tomātu sarkanu krāsu.

Optimāla jaudas un masas attiecība

Gluži kā i20 Coupe WRC, kas kalpojis par iedvesmu, jaunajam i-20 N ir labākā jaudas un masas attiecība savā klasē.

Pielāgojiet izpūtēja skaņu

Radiet savu ideālo izpūtēja skaņu, izmantojot mainīgā slāpētāja vadību.

 

Sešu pakāpju manuālā ātrumkārba

6MT ir īpaši optimizēta jaunajam i20 N, lai tas optimāli darbotos pie augstākiem apgriezieniem minūtē (RPM) un lielāka griezes momenta.

N Grin kontroles sistēma

Izmantojot N Grin kontroles sistēmu, jūs varat izvēlēties braukšanas režīmu, kas vislabāk atbilst apstākļiem un jūsu noskaņojumam. Ar N Custom iespējams izveidot arī pašam savu braukšanas režīmu.

 

 

Pagriezienu izgriešanas diferenciālis

Jaunais i20 N var priekšējiem riteņiem piemērot atšķirīgu griezes momentu: to regulējot, tiek uzlabota līkumu izbraukšanas spēja un samazināta slīdēšana.

 

 

Starta kontrole

Palieliniet ātrumu kontrolēti, pateicoties Starta kontrolei: novēršot riepu slīdēšanu, tiek nodrošināta optimāla vilkme pie jaudīgas brauciena uzsākšanas.

 

 

Elektroniskā stabilitātes kontrole

Paļaujieties uz elektroniskās stabilitātes kontroles funkciju, lai līkumos i20 N saglabātu stabilitāti. Šai funkcijai ir trīs darbības režīmi: ieslēgts, sporta režīms un pilnībā izslēgts.

 

 

Augstākās klases balstiekārta

Pilnveidotā balstiekārta sportiskāku braucienu laikā nodrošina labāku vilkmi un amortizāciju. Tā ietver stiprinātas priekšējās velves, jaunu šarnīru ģeometriju, kā arī piecus riteņu fiksācijas punktus un balstiekārtas stabilizatoru.

Tieša un precīza stūrēšana

Veiciet katru pagriezienu precīzi un brauciet ar pārliecību: ar stūres iekārtas pārnesumskaitli, kas samazināts līdz 12,0, un īpaši pielāgotu stūres pastiprinātāja mehānismu jūs katra brauciena laikā saglabājat kontroli.

 

SAVIENOJAMĪBA


ESIET SASNIEDZAMS UN INFORMĒTS

Sekojiet līdzi datiem par braucienu, pateicoties jaunā i20 N Veiktspējas braukšanas datu sistēmai, kas parāda informāciju par ZS, griezes momentu un turbo pastiprinājumu. Šajā sistēmā iekļauts arī apļu un paātrinājuma taimeris. Kā papildaprīkojums pieejams 10,25” LCD skārienekrāns, lai jūs varētu izbaudīt ekskluzīvu N saturu, savienot to ar savu tālruni, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto, vai lietot mūsdienīgos Hyundai Bluelink pakalpojumus.
Bluelink pieejams kā papildaprīkojums. Apple CarPlay un Android Auto iekļauts i20 N standarta komplektācijā, bet ar 8” ekrānu.

 

Bezvadu uzlāde

Neļaujiet telefona baterijai izlādēties. Bezvadu viedtālruņa uzlādes paliktnis, kas atrodas centrālajā konsolē, ļauj bezvadu režīmā uzlādēt ar Qi standartu saderīgu viedtālruni, neizmantojot kabeļus.

Automobiļa stāvoklis

Nepieciešams benzīns? Vienkārši pārbaudiet lietotni. Izbaudiet attālināto piekļuvi automašīnas statusam jebkurā brīdī, piemēram, attālums, kādu var nobraukt ar tvertnē atlikušo degvielu, durvis atvērtas/aizvērtas vai aizslēgtas/atbloķētas un logi vai bagāžnieks vaļā/ciet.  Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink >>

 

Tālruņa spoguļošana

Braukšanas laikā piekļūstiet sava tālruņa funkcijām: izmantojot Apple CarPlay™ vai Android Auto™, ar tālruņa spoguļošanas funkciju uz papildaprīkojumā pieejamā 10,25” LCD skārienekrāna aplūkojamas populāras lietotnes.

BOSE skaņas sistēma

Izbaudiet visaptverošu skaņu un spēcīgus basus ar Bose Premium skaņas sistēmu, kurā ietverti astoņi augstas veiktspējas skaļruņi, tostarp zemfrekvences skaļrunis.
Papildaprīkojums

 

DROŠĪBA


VISAPTVEROŠA DROŠĪBAS PAKETE

Ar Hyundai Smart Sense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – jaunais i20 N piedāvā modernāko aktīvās drošības tehnoloģiju komplektāciju savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

 

Tālo gaismu palīgsistēma

Konstatē pretī braucošos un tajā pašā joslā braucošos automobiļus, automātiski pārslēdzoties no tālajām uz tuvajām gaismām. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma ieslēdz tālās gaismas, maksimāli palielinot jūsu redzamības tālumu.
 

 

Inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma

Nekad nepārkāpiet ātruma ierobežojumu. Sistēma atpazīst ātruma ierobežojumu ceļa zīmes, parāda ātruma ierobežojumu un var automātiski samazināt automobiļa ātrumu, ja jūs braucat ātrāk.
 

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Rūpējas, lai automobilis brauktu pa joslas vidu un drošāk. Kad šī sistēma ir ieslēgta, tā saglabā automobiļa centrējumu joslā, braucot ar ātrumu starp 0 un 180 kilometriem stundā pa šoseju vai pilsētas ielām.
 

 

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma sistēma

Ardievu, aklās zonas! Sensori uzrauga automašīnas sānus un aizmuguri un sānu spogulī brīdina par automobili, kas tuvojas aklajā zonā. Ieslēgtu pagrieziena rādītāju gadījumā atskan brīdinājuma signāls.
 

 

Atpakaļskata monitors ar automobiļa novietošanas norādījumiem

Novietojot automobili vai braucot atpakaļgaitā, redziet, kas atrodas aiz tā. Monitors parāda reāllaika skatu automobiļa aizmugurē un norādošas līnijas vieglākai tā novietošanai.

 

 

Vadītāja modrības brīdinājuma sistēma

Laiks pārtraukumam? Kad sistēma konstatē noguruma vai uzmanības zuduma pazīmes, balstoties uz stūrēšanas datiem un automobiļa pozīciju joslā, tā dod signālu un uznirstošu brīdinājuma ziņu, iesakot ievērot pārtraukumu.
 

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija