Drošs un izdevīgs Hyundai autolīzings

Hyundai ir vairāk nekā vienkāršs automašīnu ražotājs. Mēs esam savu klientu partneris mūža garumā, veidojam ilgas un noturīgas attiecības. Veicinot uz klientu vērstu uzņēmējdarbības kultūru, piedāvājam vislabāko kvalitāti un nevainojamu apkalpošanu. Tāpēc labākais risinājums jauna Hyundai iegādei ir drošais un izdevīgais Hyundai Līzings un Hyundai Apdrošināšana.

Izvēlies modeli, piemērotāko izplatītāju un prasi tieši Tev piemērotāko līzinga un apdrošināšanas piedāvājumu.

Iegādājoties jaunu automašīnu, vienmēr pievērs uzmanību tās degvielas patēriņam un marķējumam. Ja Tava izvēlētā modeļa CO2 izmešu daudzums ir zem 127 g/km, tad Tev der Hyundai Līzings.

PRASI PIEDĀVĀJUMU

Piedāvājums spēkā līdz 2022. gada 30. jūnijs vai kamēr automašīnas ir pieejamas.

Visi attēli ir ilustratīvi.Hyundai Līzinga piedāvājuma piemērs
Hyundai i20 1,2 MPi Fresh: 14 790 € gross, ikmēneša maksājums sākot no 131 €*

* Uzskatāms piemērs. Līzinga aprēķins veikts Hyundai i20 par cenu 14 790 EUR, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 0.99% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (aprēķinu dienā vērtība: 0%) + 0.99%), gada procentu likme: 1.51%. Pirmā iemaksa: 15%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5% no automašīnas cenas. Atlikusī vērtība: 35%, nobraukums 100 000 km. Ikmēneša maksājums 130.65 EUR. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 13 237.17 EUR, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz Luminor Līzings SIA. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Akcija spēkā līdz 30.06.2022.


Hyundai Līzinga piedāvājuma piemērs
Hyundai Tuscon 1,6 T-GDI 6MT Comfort: 23 990 € gross, ikmēneša maksājums sākot no 228 €*

* Uzskatāms piemērs. Līzinga aprēķins veikts Hyundai Tuscon par cenu 23 990 EUR, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums).  Aizņēmuma likme: 2.24% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (aprēķinu dienā vērtība: 0%) + 2.24%), gada procentu likme: 2.80%. Pirmā iemaksa: 15%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5% no automašīnas cenas. Atlikusī vērtība: 35%, nobraukums 100 000 km.  Ikmēneša maksājums 227.18 EUR. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 22 387.20 EUR, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz Luminor Līzings SIA. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Akcija spēkā līdz 30.06.2022.


Līzinga iespējas

Kāda veida autolīzingu izvēlēties? Tas atkarīgs no tā, kam Tu dod priekšroku, un no tā, kādu saskati savas automašīnas nākotni: vai vēlies automašīnu izmantot tikai noteiktu periodu vai arī pēc līzinga perioda beigām vēlies kļūt par tās īpašnieku.

Operatīvais līzings

Operatīvo līzingu ir lietderīgi izvēlēties, ja gribi automašīnu tikai izmantot, bet nevēlies kļūt par tās īpašnieku. Ja izvēlies operatīvo līzingu, Hyundai Līzings iegādājas Tevis izvēlēto automašīnu un ļauj Tev to izmantot līgumā paredzētajā laika periodā. Tu maksā līzinga maksājumus par automašīnas izmantošanu.

Beidzoties līzinga periodam, Tev ir iespējas:

  • turpināt izmantot automašīnu, pagarinot līzinga līgumu (ja automašīnas vecums to atļauj);
  • nomainīt automašīnu pret jaunu, izvēloties sev jaunu un piemērotu automašīnu un vecajai atrodot pircēju;
  • ūt par automašīnas īpašnieku, samaksājot tās atlikušo vērtību.

 

Finanšu līzings

Finanšu līzingu ir izdevīgi izvēlēties, ja pēc līzinga perioda beigām vēlies kļūt par automašīnas īpašnieku. Ja izvēlies finanšu līzingu, Hyundai Līzings iegādājas Tevis izvēlēto automašīnu un ļauj Tev to izmantot līgumā paredzētajā laika periodā. Tu maksā līzinga maksājumus par automašīnas izmantošanu. Pēc pēdējā līzinga maksājuma samaksāšanas Tu kļūsti par automašīnas īpašnieku. Ja vēlies mazākus līzinga maksājumus vai līgumu līzinga perioda beigās pagarināt, tad ir iespējams atlikt lielāku līzinga maksājumu uz līzinga perioda beigām.

Hyundai līzinga maksimālais periods var būt līdz 84 mēnešiem. Pēc tam atlikusī vērtība ir 0 %.

Darbvirsmas versija