Hyundai elektromobiļi

Pilnīgi elektriski automobiļi neizmanto degvielu un tādēļ nerada nekādas emisijas. Tā kā tiem nav sajūga vai pārnesumu, samazinās dārgās tehniskās apkopes izmaksas, savukārt tūlītējais griezes moments nodrošina strauju paātrinājumu pēc braukšanas uzsākšanas. Pateicoties šim vienmērīgajam un straujajam paātrinājumam, ikviens brauciens ir dinamisks un aizraujošs.

 

IONIQ 5

Galvenās iezīmes:

 Akumulatora ietilpība līdz 72,6 kWh
 Ar elektrību nobraucamais attālums līdz 500 km
 18 min. uzlāde (10% -> 80%)

APLŪKOT

KONA Electric

Galvenās iezīmes:

 Akumulatora ietilpība līdz 64 kWh
 Ar elektrību nobraucamais attālums 484 km
 47 min. uzlāde (10% -> 80%)

APLŪKOT

 

Prieks braukt!

Elektromobiļi parasti ir aprīkoti ar vienpakāpes reduktoru, tādēļ vairs nav jāpārslēdz pārnesumi. Tā rezultātā brauciens ir vienmērīgs, kluss, un automobilis reaģē teju uzreiz. Turklāt paātrinājums ir pārsteidzoši straujš.

Lai gan elektromobiļi ir ātri un jaudīgi, tie brauc ļoti klusu. Troksni joprojām rada riepas, kas saskaras ar ceļa virsmu, un vējš, kas svilpo gar automobili, tomēr elektriskās jaudas ziņā šie automobiļi ir salīdzinoši klusi. Tas nodrošina mierīgu un patīkamu braukšanas pieredzi.

Galu galā elektromobilis tomēr ir automobilis. Tā vadīšana nav nedz biedējoša, nedz sarežģīta. Ja protat vadīt parastu automobili, tad protat vadīt arī elektromobili.

 

Hyundai elektromobiļiem Hyundai Līzinga ietvaros ir izdevīga 1,89 % likme.

 

Elektromobiļa uzlāde

Ja uzstādīsiet mājas uzlādes staciju, nepieciešamais uzlādes laiks būs ievērojami mazāks nekā tad, ja veiksiet uzlādi no mājsaimniecības kontaktligzdas. Mājas uzlādes staciju var uzstādīt pie sienas (garāžā) vai savrupi (ārā). Ja tas ir pārāk sarežģīti, varat meklēt publiskās uzlādes stacijas mājokļa tuvumā, piemēram, pie lielveikaliem vai publiskā sektora ēkām. Turklāt daudzi uzņēmumi darbiniekiem un apmeklētājiem jau piedāvā iespēju izmantot uzlādes staciju. Reāllaika informāciju par uzlādes stacijām varat saņemt arī sava automobiļa skārienekrānā*.

Bet neuztraucieties. Nav jābūt uzlādes speciālistam. Hyundai izplatītājs palīdzēs izplānot jums piemērotāko risinājumu.

* Pieejams tikai kopā ar navigācijas sistēmu.

 

Elektromobiļu īpašnieku ieguvumi

Elektromobiļu īpašniekiem ir arī daudzas priekšrocības. Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis, pirmreizējā reģistrācija un īpašas reģistrācijas numura zīmes ir bez maksas. Rīgas un Liepājas pašvaldību pārvaldītajās stāvvietās ir pieejamas bezmaksas vietas. Rīgā ir dažas stāvvietas, kurās automobili var uzlādēt bez maksas. Atļauts braukt sabiedriskā transporta joslā. Uz elektromobiļiem neattiecas maksa par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā.

Sākot ar 2021. gadu, ēkās ar vairāk nekā 10 stāvvietām obligāti jāizbūvē elektromobiļu uzlādes infrastruktūra. Praksē tas nozīmē, ka kabeļi būs ierīkoti, bet lādētājs jāuzstāda jums pašiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas par elektromobiļu priekšrocībām, sazinieties ar vietējo izplatītāju.

 

Garantija

Neierobežots sirdsmiers ir iekļauts jūsu Hyundai standartaprīkojumā. Automobilis ir uzbūvēts, ievērojot augstākos iespējamos kvalitātes standartus, un arī jūsu Hyundai 5 gadu neierobežota nobraukuma garantija ir ļoti pārdomāta. 8 gadu garantija automobiļa akumulatora blokam.

Darbvirsmas versija